Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek hogy ne aludjon el a parázs?

Figyelt kérdés
A helyzet kicsit bonyolult. 1 évet éltünk együtt életem nagy szerelmével. A szürke hétköznapok bedaráltak minket és az utolsó honapokban már nagyon rossz volt a kapcsolatunk. Meg is beszéltük hogy már nem vagyunk szerelmesek. Elköltöztem, haza (220 km-rel arrébb) hátam mögött hagyva az akkori életemet. Lezártam magamban a kacsolatot. Nagyon fájt, és sokszor gondoltam a srácra, és nem is nagyon érdekelt más, de tudtam hogy az a kapcsolat meghalt, szép volt jó volt ennyi volt.Őt már egyátalán nem érdeklem, nem kellek neki, és ami az utolsó hónapokban volt, nekem sem kell . Igen ám, de 3 hónappal később találkoztunk, elmentem az ott maradt cuccaimért. Nagyon lazán viselkedtem vele, nagyon vártuk már mind a ketten hogy talizzunk, megbeszéltük hogy együtt töltjük az egész hétvégét, és végig szeretkezzük az időt. Tudtam hogy ez csak szex és más nem, igy is viselkedtem. De egyszer amikor a karjaiban feküdtem, megláttam hogy folyik a könny a szeméből és teljesen kivan... ( nagy vagány srác, igazi kis gettós gengszter) én még sosem láttam igy... elszégyelte magát és elfordult, aztán nagy nehezen kiszedtem belőle hogy nagyon hiányoztam neki, és hogy neki nagyon rossz hogy vége lett, és hogy nem tudja hogy most mit érez, de vmit biztos, és hogy lehet hogy utánam jönne, leköltözne ő is... nah hát én ezen nagyon meglepődtem. Nagyon örültem neki és kinyilt az az ajtó amit már egyszer becsuktam. Reményt adott hogy talán minden újra jó lehet és okosabban csinálnánk más körülmények között. adtam neki 2 hónap gondolkodási időt. addig döntse el hogy mi van. Miután eljöttem egyből hívott , hogy mizu velem, reméli nem pasizok, vigyázzak magamra meg ilyenek. Én is hivtam és mindig mondtam neki hogy hiányzik és hogy várom hogy jöjjön. ez tartott kb 1 hétig, utána megint ugy van mint volt, hogy nem nagyon hív, ha én hívom nem nagyon lelkes... mit csináljak hogy a lehető legjobbat hozzam ki a szituból? én nagyon szeretném hogy leköltözzön hozzám! eltudnám képzelni vele az életemet, de attól félek hogy ha kimutatom ezeket az érzéseket akkro megint ugyan oda jukadunk ki mint régen.. talán túl sok voltam, vagyok neki... mit csináljak? ne hívjam? ne keressem? vagy ha hiv ne vegyem fel?? vagy felvegyem, és legyek közömbös? vagy folyamatosan biztosítsam arról hogy várok rá? :) várom az érettebb komoly tanácsokat, nem vagyunk már gyerekek...köszönöm előre is !

2012. jún. 16. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

A kérdésre válaszolok ,mert a szöveget nincs időm elolvasni.

Rakjál rá tüzet ,de egyszerűbb ha lelocsolod benzinnel.

2012. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Fújjad, mint az állat, teli tüdőből!
2012. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam. Ez nehez dolog, mert az a kapcsolat amiben nagyon kell a jatek, megviseli az embert. Mar aki nem szeret jatszani. (En nem annyira szeretek megjatszani egy szerepet, nekem az tul sok energia). Lehet ez a magnes effektus mukodik, igy sosem lesz tartos az a nagy tuz. Nehez fenntartani valamit, ami azt igenyli, hogy ne te magad legy. En talalkoztam eletem nagy szerelmevel, ahogy tudom ez forditva is igy volt, de meg kapcsolatig sem jutottunk el, mert annyira vonzottuk- taszitottuk egymast. Azota egy teljesen masfele kapcsolatban vagyok, ahol elvaras a partnerem reszerol, hogy onmagamat adjam, es ne taktikazzak. De o is egy erettebb gondolkodasu ember, mint en vagyok. Ezert mukodik az egesz. ES vannak erzelmek, de nem az a hatalmas langolo szerelem, viszont minden mas is van benne. Igy nehez tanacsot adni, mert vagy nagyon ugyesen taktikazol vele, vagy o nol fel ehhez a dologhoz. Persze vannak alapveto trukkok, hogy nem hivogatjuk a pasit, meg nem valaszolunk azonnal az sms re stb...Ki lehet probalni, ezeket meg en is alkalmazom. Kerdes segit e. Mindenesetre sok sikert kivanok!
2012. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) várom még a hasznos tanácsokat :)
2012. jún. 16. 20:04
 5/5 Lali89 válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még a dolog, de ha más is ilyen helyzetben van...

Szerintem több oka is lehet. Az egyik, hogy bizonytalan. Nem döntötte el, hogy mit akar. Talán még nem elég érett, hogy megmaradjon egy nő mellett és családot alapítson. Lehet még nőzni akar.

Ha az alapvető viselkedése is olyan "semmilyen", nem megy semerre, nem éri el a vágyait (ha egyáltalán vannak). Ez levertségre utal. Okozhatja egy régi emlék, trauma vagy akár vitaminhiány.

Vagy talán csak a saját álomvilágában él és csak úgy lesz jó, ahogy ő elképzelte.


Ha meg unja a szexet, valahogy dobjátok föl. Publikusan, játékszerekkel, hármasban, amit megengedtek magatoknak.


Remélem tudtam segíteni, még ha kicsit megkésve is!:)

2014. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!