Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megállapítani, hogy a fiúnak csak a sexre kellek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, és én is tetszem neki. Körbekérdeztem a haverjitol, meg akik simerik ot a faluba, hogy milyen gyerek, es mondták, hogy csak a csajok neki asexre kellenek, meg hogyy ujjazni is szeret, és hogy nagyon szeret dicsekedni, hogy mennyi csajjal feküdt le... és én rakerdeztem konkrétan... azt mondta, hogy voltk már oly kalandjai, de h akit igazan szeret, azzal mashogy bánik, és en mar rogton meg mondtam neki, h ha en erre kellek neked, akkor felejts el.. es mondta h nem tudja kibeszelte tele a fejem... es nemtudom mit tegyek...kinek higgyek.

2012. jún. 22. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden pasi szeret(ne) dicsekedni, ez nem újdonság. De ha a haverjai óva intettek tőle, akkor nem ajánlom, vagy legalábbis gondold meg még egyszer. Mikor engem egy haverról kérdeznek, akkor direkt csupa jót mondok róla, szóval vagy a haverok direkt szívatják őt, vagy valami komoly baj van vele.

Konkrétan onnan tudod, hogy váratod egy kicsit. NEM addig amíg megőrül tőle és szakít, csak egy kicsit.

2012. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A opció: A haverja fel akar szedni, ezért megpróbálta kiiktatni a riválisát. Egy kis mellébeszélés, és bumm, az ő karjaiban fogod kisírni magad hogy mekkora pénisz a másik pasi. Vagy legalábbis ez a terv.


B opció:Igazat mondott, a srác tényleg gázos. A legtöbb ilyen akkor is hülyíti a fejedet ha nem akar semmi komolyat. Mivel nyiott kártyával játszva kevés nő meg bele egy szexkapcsolatba, így egyszerűbb eljátszani a Rómeót, és ha megunt akkor lelépni.


C opció: Ahaverja nem a haverja, vagy valamin összerúgták a port.

2012. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, remélem minden rendben lesz és hogy jól fogok dönteni :)... mindenesetre, ha egyszer úgy fog hozzám nyúlni és én nem akarom... megmondom neki a magamet és ha még abból sem fog érteni akkor vége...
2012. jún. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!