Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak bejövök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak bejövök, megteheti ő is az első lépést, hogy valahogy tudtomra adja vagy azt mindig a fiúnak kell? Van olyan eset, amikor ti kezdeményeztek csajok, és hogyan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdeményezni nem szoktam konkrétan, de jelet adok: mosolygok, szemezek, szerintem ennyi bátorítás pont elég. Persze ha régóta ismerem az illetőt, akkor a férfi dolga a kezdeményezés, hiszen nem tudhatom, hogy ő hogy áll a dolgokhoz, és neki kell meghódítania engem.


24/N

2012. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A csaj fog jeleket adni (mindig mosolyog, mélyen a szemedbe néz stb), de nem fog kezdeményezni, szívás, de nekünk fiúknak kell.
2012. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fog jelet adni, bár lehet h félénk.

Ha töketlen vagy akkor lehet h esetleg bejelöl fb-n. 17L

2012. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!