Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretem? 17/F

Figyelt kérdés

Már ötödikes korunk óta ismerjük egymást, évfolyamtársak vagyunk és azóta nagyon jó barátok is (ezzel a lánnyal). Nem volt titkunk egymás előtt (szerelemben sem), legalábbis azt hittem. Én el is mondtam neki, hogy alsós korom óta kibe vagyok szerelmes (aki az osztálytársam is ráadásul), és ő is mondott valaki mást (gondoltam h nem hazudik nekem). De azt a lányt, akibe szerelmes vagyok, nem sikerült elérnem, viszont a mai napig hajtok érte.


Az idén (utolsó évesek vagyunk) egyszer csak elém állt és ezt mondta:

- Nem bírtam tovább várni...és Te mindig is őszinte voltál velem, nem akarok hazugságban élni...Tudnom kell: van nálad esélyem vagy sem?

Gondolhatjátok, mennyire meglepődtem...azt mondtam, gondolkodom rajta...De ÓÓ. Ki gondolta volna? Ennyi év után? Végig szeretett és nem is mondta? És még biztatott, segített elérni azt a lányt, aki nekem tetszik...:( Most nagyon bűntudatom van, hogy nem vettem észre. Biztos úgy gondolta, kivárja a megfelelő pillanatot, mire lemondok a másik lányról, és hátha Ő...


És nem azzal van a baj, hogy nem szép lány, mert nagyon is szép, csinos, és tetszett már más fiúknak is, de...én nem vagyok belé szerelmes! Mint barátot nagyon szeretem, de nem akarom megbántani. Pont őt, aki mindig mellettem állt, ezt a kedves lányt :/ Még mondták is a haverok: ,,Te lúzer, itt ez a gyönyörű csaj, miért nem vagy vele egy hétig, aztán dobod?" De én erre nem lennék képes :(


Most mit tegyek? Nem akarom megbántani, kihasználni! De ha elfogadom az ajánlatát? Talán beleszerethetek egyszer? Ő biztos nagyon szeretne engem, hiszen már ismerjük egymást...De a mi kapcsolatunk nem mint fiú-lány, hanem barát-barát volt legalábbis részemről...


De ha nemet mondom, akkor megbántom Őt, ki tudja, talán soha nem mer többé szerelmes lenni. Boldogtalan lesz MIATTAM! Összetöröm a szívét, pont neki!


Aki hasonló helyzetben volt már, kérem segítsen!



2012. jún. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
na miújság?
2012. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha nem megy, akkor ezt látni fogja ő is, és nem erőlteti tovább. Barátság maradt, mindenki jól van.
2012. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tény hogy valószínűleg nagyon meg fogod bántani és eddig is rosszul eshetett neki hogy észre sem vetted hogy szeret...de nincs más lehetőséged. Ne hitegesd őt, sokkal rosszabb lesz neki ha igent mondassz aztán mikor már tejesen beleélte magát a dologba dobod. Legyél neki mindig ott, mint támasz, mint barát, és ha te is vagy az aki megbántja ezúttal attól még lehetőleg ne hanyagold őt kivéve ha ő maga jéri ezt. Tényleg kellemetlen helyzet, de ne hitegesd őt.
2012. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a "na mi ujsagot" honnan szeded?:p

Elvegre mire jutottunk?:P


Szerintem menj bele amugy

2012. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom hitegetni, az nem az én kenyerem :/ De ha még maradok is neki, mint barát, akkor...az a meghitt igaz barátság sosem lesz a régi! Ó, de sajnálom pedig! Ő igazán megérdemelhetne egy boldog életet! Nem gonosz, nem ribanc, hanem tiszta szívű, erkölcsös lány! Szegény lelkecskéjét biztos össze fogom törni. És mit mondjak neki szó szerint? Ez olyan nehéz...De lehet, hogy a szememből is ki fogja tudni olvasni a választ.
2012. jún. 23. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet inkább azt kéne, hogy szépen elmondod neki hogy te eddig egyátalán nem tekintettél úgy rá, és hogynem vagy szerelmes belé, és nem tudod leszel-e valaha is az. Ha ennek ellenére azt mondja hogy próbáljátok meg..akkor próbáljátok. Persze kivéve akkor, ha még a megpróbálásnak sem tartod értelmét.
2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én még mindig hajtok a másik lányért, akibe már évek óta bele vagyok zúgva, és eléggé kínos lenne a helyzet, ha látná h mással vagyok. Ezzel csökkentem az esélyeim nála. Mondjuk, már 6 éve vagyunk osztálytársak, és még mindig nem sikerült elérnem, lehet nekem is vallomást kéne tennem. Aztán ha dob, akkor megtudom, milyen érzés.
2012. jún. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!