Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nagyon régóta tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon régóta tetszik egy lány hogyan mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Féléve ismerjük egymást(osztálytársak vagyunk).Most már én vagyok az osztályban a legjobb barátja(ezt egy barátnője mondta el nekem).A lány visszahúzódó (nem az a ribanc féle),barátja sosem volt.Sokszor mentünk már ide-oda,este skypen is szoktunk hétköznap 00:30-ig beszélgetni.És mondta hogy tök jó hogy van egy fiú barátja akivel komolyabban is tud beszélgetni(mert tényleg szoktunk az "álmainkról beszélgetni":)) Nem nagyon szokott programokat kitalálni,egyszer volt amikor ő mondta hogy menjünk el moziba.Viszont ha én hívom valahova akkor mindig boldogan jön...Érdekes hogy már ősszel amikor nem voltunk annyira jóban mint most, már akkor furcsán szoktunk egymásra nézni... nem tudom miért, de nem olyan mintha csak sima ismerős szemébe néznék meg ő sem, olyan hogy ránézek ő is de csak úgy véletlenül(nem az hogy beszélgetünk egymással) és gyorsan más merre nézünk, nem is az hogy véletlen vagy nem tudom...de látni lehet ahogyan egymás szemébe fókuszálunk. És a barátnője is mondta hogy boldogan fogadná ha elmondanám a lánynak... Megkérdeztem hogy miből gondolja, azt mondta hogy érzi mert mikor rólam beszélgetnek akkor mindig ilyen mosolygós/boldog stb... De én mondtam neki hogy ő mindenkivel ilyen, mert tényleg mindenkivel nagyon kedves és örül ha sok jó barátja van.Azt mondta hogy 90% esély van arra hogy együtt lehetünk, 10% nem, ez pedig azért hogy még sosem volt a barátja és lehet hogy fél.Na és most jön az én problémám: 90% is kevés nekem mert tényleg nagyon nagyon jóban vagyok és félek hogy neki én egy nagyon jó barátja vagyok (bár érzem hogy mintha ő is többet érezne de mind1) , akkor is félek, mert ha nemet mondani akkor elrontom a barátságot, még ha ő azt mondja nem akkor is már más lesz,/kínos lesz a szemébe nézni. TANÁCSOKAT KÉRNÉK SZÉPEN, MIT CSINÁLJAK???

2012. máj. 26. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Most látom elég sok helyesírási hibám van, kérem nézzétek el és ne cseszegessetek vele: Annyi még hogy: Hetente legalább 1 közös programunk van általában nem kettesben hanem egy kisebb (3-4fős) társaságban. 16F!!
2012. máj. 26. 14:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Most lépj, míg nem késő, mert ha egyszer véglegesen besorol a barátok közé, tehát csak úgy tud rád nézni, mint egy barátra, akkor vége a dalnak. Az is lehet, hogy már most hozzászokott ahhoz, hogy te az vagy, és nem potenciális párjelölt, de bízz abban, hogy nem így van.

Hogy mondd el neki? Te ismered a legjobban, te fogod tudni, hogy mivel tudod a leghatásosabban előadni a dolgokat.

2012. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget igazad van, de mi van ha én egész végig ez voltam neki..., áhh tudom elég szerencsétlen vagyok de ez olyan nehéz...
2012. máj. 26. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni valami nyugodt helyre,aztán ha mélye negymás szemébe 'fókuszáltok,akkor jöhet egy csók.
2012. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg, hogy mi voltál eddig neki, ha rákérdezel. Meg kell lépni, de tudom, hogy nem egyszerű dolog, innen könnyű osztani az észt.
2012. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Budapestiek vagyunk, múltkor mondtuk egymásnak hogy egyszer el kellene menni Margit-szigetre este sötétedés után mert az tök para, és nagyon örült neki, ő is mondta hogy tök feelinges lehet. Na majd akkor lépni fogok. És még1x köszönöm nektek! De azért írjon az akinek még van valami véleménye! :)
2012. máj. 26. 15:02
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja és még egy dolog: A suliban kb. sosem beszélünk, mint mindig néha egymásra nézünk... De nem azért mert rosszban vagyunk, egyszerűen egyik nap nagyon jól szórakozunk másnap meg semmi... és ezt mind a ketten mondtuk már hogy tök fura,

Ő is mondta hogy midnig az van hogy na most akkor megkérdezi hogy hogy vagyok vagy valamit mondjon de sose megy, és nem lehet tudni miért...

2012. máj. 26. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,azzal a különbséggel,hogy mi még azt se mondjuk ki,h ez ilyen fura...stb. Szavak nélkül is tudjuk,h erős vonzalom van köztünk,még nem tudom,mi fog kisülni belőle...
2012. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez még talán a jobbik eset, mert lehet hogy nem érez irántam semmi többet ezért nyugodtan kitudja mondani... Ez nehéz amikor nagyon jóban vagytok... Ha nem annyira akkor még simán el lehet mondani mert ha elutasít akkor nem akkora tragédia... Neked is sok sikert!!!!!
2012. máj. 26. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!