Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy változtassak az életemen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak az életemen? (balszerencsés szerelem)

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Kicsit,vagyis inkább nagyon flegma. A dolgok 99,9%-a hidegen hagy. Sok lánynak tetszettem már,de azok közül nekem egyik sem tetszett. Én meg nem vagyok olyan,hogy összejöjjek akárkivel,csak a szex miatt. Nekem eddig 3 lány tetszett igazán,őket viszont hiába szerettem,nekik nem kellettem. Vagy csk a pénzem kellett neki,h burzsuj helyekre vittem el,és fizettem. Borzasztó balszerencsém van, ha tényleg szeretek egy lányt,annak sose kellek. Pedig helyes jóképű fiúnak tartanak. Sose értik ,miért vagyok ennyire lekezelő és flegma. Valójában a keserű tapasztalatok tettek ilyenné. Azt hiszem,én már ilyen is maradok. Soha nem tapasztaltam meg,milyen az,ha szeretsz valaki,és viszont szeretnek. Elég rideg is vagyok az emberekkel,csk azt látják,h mindent leszarok. Csomó helyre hívnak,de én nem megyek el sehova,mert nincs kedvem,úgyis tudom,hogy akik jóban vannak velem,azok is csak azért mert egy burzsuj vagyok,amiről ezek azt hiszeik áldás,szerintem meg sokkal inkább átok. Tudom ismerkednem kéne,de nem akarok,egyszerűen belefáradtam. Amolyan megkeseredett sznob ember lettem,akit semmi sme érdekel,minden ember hidegen hagy.

2012. jún. 25. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
És most erre milyen választ vársz ??? Mert csak olyanokat fogsz kapni hogy VÁLTOZTASS, menj el haverokkal, ne hivd meg őket semmire ha ennyire nincs önbizalmas és azt hiszed h csak a pénzed miatt kellesz nekik..stb, de erre te ugyis azt mondod hogy már belefáradtál és ugysem mész sehova bla bla..akk mit vársz??
2012. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy miért nem a lelki segély szolgálatnak írtad? Ja, és ha nem haragszol, én nem foglak sajnálni azért, mert sok pénzed van.
2012. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!