Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most barátságban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihaly08 kérdése:

Ha most barátságban vagyok egy lánnyal, akkor még lehet belőle szerelem? 12/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De szerintem nem kell elsietni. Nem kell máris a lányokkal foglalkoznod, most inkább a tanulásra kéne koncentrálnod. 13/L
2012. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vegyél neki egy Barbie-babát, hátha meghatódik.
2012. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Misi! Nem jössz vissza legózni? Naaaaaaa...

12/L

2012. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemértem miért kell beszólogatni, ti nem voltatok ennyi idősen szerelmesek?!

A kérdezőnek: Majd kialakul idővel, még nem lehet tudni. De ne add fel ha még nem érzel iránta semmit, egy barát még mindig valami.

2012. jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. hozzászóló: A tanulás nagyon jól megy, nem tanulok szinte semmit és jeles lettem évvégén. Szóval ezzel inkább nemfoglalkozok. 2. hozzászóló: Már vettem neki virágot, szülinapjára ajándékot, minek Barbie-baba...? 3.hozzászóló: A legózást 2 éve abbahagytam...
2012. jún. 25. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok


A kérdésedet kamunak néztem, mivel ebben a témában NEM tehetnek fel kérdést 18 éven aluliak. Tehát szerintem jogosan feltételeztem, hogy 18 éven felüli vagy és kiírtál egy kamu kérdést.


Viszont, ha tévedtem, és komoly a kérdés, akkor bocsánatot kérek.

Kérdésedre válaszolva, szerintem lehet belőle szerelem, habár én nem tudok tapasztalatból beszélni erről. 26/F vagyok, de még soha nem volt semmilyen kapcsolatom egy csajjal sem.

Sok sikert kívánok neked, többet mint amennyi nekem jutott.

2012. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, tényleg 12 vagyok, nem kamu.
2012. jún. 26. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!