Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek a szülei nem fogadták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a szülei nem fogadták el vmiért a párját, milyen indokot mondtak?

Figyelt kérdés

És milyen következménye volt ennek? Szakítás, v. egyszerűen csak többet nem vittétek haza a barátotokat/barátnőtöket.

(A kérdés csak elméleti, nem vagyok ilyen helyzetben.)



2012. jún. 26. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem elég pénzes" (az exem az volt,de nem a pénzéért voltam vele



következménye annyi lett,hogy jól összevesztünk anyámékkal,évente egyszer ha látnak.Párommal élünk boldogan.

2012. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleim nem fogadták el, mert roma származású. A szüleim, felmenői meg,sznob arisztokratikus , előkelő népnek érzi magát. Egy roma származásúval csak " megfertőzném" a a tiszta vérvonalat, és a családi idill környezetet, és ideált. Titokban tartjuk a kapcsolatot.De a titkos kapcsolatnak nincs jövője!
2012. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy kihasznál. Nem hittem el, 5 évig vitatkoztam velük, majd kinyílt a szemem és otthagytam, mert tényleg semmi másra nem kellettem neki, végig szórakozta a kapcsolatunkat a hátam mögött. Néha az otthoniaknak van igaza... érdemes legalább 1% esélyt adni azoknak, akik szeretnek és védeni próbálnak, azért mondják.
2012. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondtak indokot, csak nagyon ritkán engedtek minket találkozni (ok nélkül), és persze nem tudtunk semmit se tenni ellene, ki kellett bírni. Azóta javult a helyzet, gyakrabban találkozhatunk.
2012. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy jómódú családból származok, megtetszett egy hasonló családból származó lány. Mivel 17 vagyok, és még nincs jogsim, így apám vitt el a lány házához, egy Aventadorral, ami mellesleg nem olcsó kocsi, 2011-es évjárat, de nem ez a lényeg. A lány apja azt mondta, hogy nem vagyok elég jó, meg hogy "pff, csak ennyire telik?".. Ez idén februárban volt, és végül csak sikerült összejönnünk, az apja is elfogadott.. A mai napig boldogok vagyunk.:))
2012. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!