Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik így játszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik így játszotok a nőkkel! Elmondjátok az indokot?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy pasi, aki hajtott, megszerzett. Beleszerettem, bár tudtam, hogy ő semmi komolyat nem akar, de azt a látszatot keltette, hogy érdeklem, néha találkoztunk, stb. Már volt egy időszak, mikor olyan sokáig nem keresett, hogy sikerült el is felejtenem, majd újra felbukkant, találkozót kért és kezdődött minden előröl. Folyamatosan hitegetett, hogy érdeklem, hogy hiányzok neki, hogy találkozni akar velem. De rendre átvert, volt hogy egymás után 3-4 nap vártam, hogy jöjjön, ahogy ígérte, de végül sosem jött, és később mindenféle átlátszó hazugságokkal próbálta kimagyarázni ezt, és volt, hogy nem számítottam rá, és akkor meg idejött, hogy látni akar. Nem értettem már akkor sem, mire jó ez...hogyha érdeklem, miért nem találkozik velem, miért nem jön el, ha meg van beszélve, ha meg nem érdeklem akkor miért fektet ennyi energiát a hazudozásba,hitegetésbe, miért nem felejtjük el egymást?


Tegnap éjjel betelt a pohár (ugyanúgy vártam, nem jött, hazugságok), elmondtam neki, mit gondolok és hogy többet nem várok rá és felejtsük el egymást. Felháborodott, amiért nem hittem el az újabb hazugságát, és amiért ilyeneket feltételezek róla és magát állította be áldozatnak, akit én ok nélkül bántok, és hogy mekkorát csalódott bennem és hogy most tényleg ideges rám... az a baj, hogy még mindig szeretem és bár a kommunikáció az utolsó sms-el megszűnt, azóta nem jelentkezik, arra várok, mikor bukkan fel, hogy béküljünk...


Két kérdésem lenne, lehetőleg olyan férfiakhoz, akik csinálnak ilyesmit (és tényleg őszintén, rosszindulat nélkül kérdezem, csak szeretném megérteni), hogy mi az ok, az indok? Ilyenkor tényleg érdekel titeket a lány, vagy csak jó játék? Vagy mégis mi áll a háttérben?


A másik kérdés...számíthatok e rá, hogy ez után a veszekedés után megkeressen? Van még esélyem, lehet még reményem?


Előre is köszönöm annak, aki elolvasta, annak meg még inkább, aki válaszol is...


2011. máj. 1. 14:37
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:
Szerintem mikor lenyugszik, és eltelik pár hét, hónap(mire elfelejteni kezdenéd) arra előrukkol megint valamivel... szerntem kapsz ennél sokkal jobbat
2011. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen minden férfinak egy tudata van, őt hívjuk mi "királynőnek" ő irányít mindenkit, ezért van az, hogy minden férfi egyforma. Ha egyvalakinek elmondasz valamit, azt mindannyian tudni fogjuk. Ugyanúgy csinálunk dolgokat, és még a beszédünk is egyforma. Mellesleg a bőrszínünk is.
2011. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát az jó dolog, ha szeretik az embert... Meg ha van hová, van kihez menni, ha nem jött össze az aznapi randi egy új csajjal... Az embernek mégse kell ugye sokáig szex nélkül maradni, mert bármikor elmehet valakihez, akinek az ágyába bújhat...


Szerintem sokkal jobban jársz, ha ezután NEM keres meg, ha NINCS esélyed - mármint rá nincs. Mert ha sikerül szakítanod vele, akkor sokkal több esélyed van egy NORMÁLIS kapcsolatra, ahol megbecsülnek, szeretnek, és nem csak kapcarongynak néznek.


Pedro

2011. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
második: lehet, hogy alapból hülye vagyok, vagy csak mostani zavarom miatt, de nem értem a válaszodat, ne haragudj :(
2011. máj. 1. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm sírhatnékom támadt ahogy ezt elolvastam. Miért nem létezik tiszta és igaz szerelem? Ahól nem kell attól félnem hogy megleszek bántva, vagy csak kihasználnak? MIÉRT? Miért van az hogy a mai világban egyre több az olyan ember aki átver. Hól a lelki ismeretük ezen embereknek. Ha szeret SZERESSEN. Maradjon hű és igaz. Ha meg nem, akkor ne hitegessen mondja el hogy nem. Jobb egy NEM-mel szembesülni mint ráébredni hogy tévhitben élünk. Ebböl a szempontbol UTÁLOM a férfiakat, utálatos ez a viselkedés és ez a gondolkodás mód. Térjetek észhez Férfiak. Aki férfi az ugyis viselkedjen.!!!! 16L
2011. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de én is arra tippelek, hogy jól jött volna neki egy tartalék, aki mindig kéznél van.
2011. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináld te is ezt vele.Használd ki szexre és te is bánj így vele:)
2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-jaja te vagy a back up women hajítsd ki. Nem szeret, nem is fog, de ha neked ok ha csak szexre kellesz, tartsd meg, te tudod
2011. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!