Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találjak valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak valakit, hogy érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:-)

Én most egy viszonylag szokatlan kérdéssel fordulok Hozzátok.:-) Legalább is itt még nem olvastam ehhez hasonlót.

Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hol keressek egy külföldi pasit?

Most nyáron nem tudok kijutni külföldre, szóval ott személyesen nem fog összejönni. :-) De tényleg szeretnék találni egy olyan külföldi pasit, aki belém szeret és remélem kölcsönös érzés lesz részemről is. :-)

Nagyon szeretnék kimenni Magyarországról, kijutni külföldre. Ott is akarok élni és munkát vállalni.

Ezért is szeretnék találni valakit, akit szeretek is, és Ő is viszont szeret.:-)

Az internetes társkeresőkkel nem szeretnék foglalkozni, azokban nem hiszek. Úgyhogy azon kívül tudtok nekem javasolni valamit, hogy mit kéne tennem? Segítsetek kérlek!:-)



2012. jún. 29. 08:58
 1/7 poiu ***** válasza:
MIlyen nyelvet beszélsz és milyen szinten? Hány éves vagy?
2012. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angolul, és franciául beszélek. Meg egy nagyon kicsit megy a német is. :-) Bár Németországba nem szeretnék annyira kimenni, inkább Anglia, Belgium vagy Franciaország. És 16 vagyok.
2012. jún. 29. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:

tehát te most azt akarod hogy találsz kint egy gazdag csávót aki eltart téged?

értem

2012. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dehogy is!!! Azt írtam, hogy

- EGY: én is szeretni akarom !!

-KETTŐ: munkát akarok majd vállalni !!

Úgyhogy nem, nem azt akarom, hogy eltartson egy gazdag pasi.


Én csak segítséget kértem, hogy tudtok-e valamit javasolni a hülye társkeresőkön és egyéb ahhoz hasonló oldalakon kívül. Hogy tudnátok-e adni pár tanácsot.

És bocsi, ha félreérthetően írtam!:)

2012. jún. 29. 11:34
 5/7 anonim válasza:
100%
Mi lenne ha magyar országon szednél össze egy pasit akivel kiköltöztök külföldre?
2012. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
100%
14:50 nagyon okos! Ebben a kultúrában nőttél föl, ebben ismered ki magad a legjobban. Nem egy csalódott lányt ismerek, aki külföldivel házasodott és évek múltán derült csak ki, hogy nem működik a dolog. Bónusz: ha magyar sráccal mész külföldre, itt hagyod az anyósodat :-)
2012. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!:)

Ez az anyós téma hangzik a legjobban!;D

2012. jún. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!