Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A feleségem másba szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem másba szerelmes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk már. És mindvégig hűséges volt hozzám,.Én egyszer egy csúnya félreértés miatt majdnem elhagytam őt egy másik nőért, de még időben kiderültek a dolgok.Azóta több év eltelt már, felfogni sem tudom mit érezhetett akkor. De most ő talált egy másik férfit, akibe beleszeretett. 2 gyerekünk van. Én nagyom szeretem őt, azt mondja ő is szeret még, de már nem úgy. Látom rajta, hogy nagyon össze van zavarodva, maga sem tudja mit tegyen igazából. Ha elég büszke lennék elköltöznék és elválnék tőle. De a múlt hibái miatti bűntudatom végre enyhülni kezdtek, mióta látom, hogy ő is képes "hibásan" cselekedni. Ráadásul magától mondta el, nem mástól hallottam vissza. Aki kívülről ismer minket, mind azt mondják, hogy példa család vagyunk. Nem szeretném, ha szétesne ez a dolog köztünk. Volt már valakinek hasonló esete? És mi lett a vége? Vagy mit kellett volna máshogy tennie, hogy szebb vége legyen a dolognak?

2012. jún. 29. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre nincsen séma, nincsen szabály... Magatoknak kell megküzdeni vele. Nem árulok el azzal sem titkot, hogy kétesélyes.

Csak csendesen mondom: néha a legjobb dolgok is szétesnek....

2012. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2012. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és hány évesek a gyerekek?
2012. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
11 éve vagyunk házasok. A gyerekek 10 és 4 évesek.
2012. jún. 29. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Óh, sok házasságban előfordulnak szerelemek, fellángolások más iránt, kifelé kacsintgatások. A szerelem elmúlik, de a szeretet örök.

Hagyd,h ő döntse el,h mit akar, a saját hibáiból kell tanulnia!

Nem foszthatod meg a szerelem érésétől, mert azzal nem javítanál a dolgokon, csak szemellenzősen néznél, de attól még az állapot ott lenne.

Szóval azt tanácsolom,hogy hagyd ,hogy ő döntsön, ne tegyél semmit.

Ha példa család vagytok, akkor bizonyára jól viselkedsz, tartsd ezt az állapotot, és várd meg,h mit lép.

2012. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjatok együtt azzal, hogy Mindenki azt csinál, amit akar! Attól még nem kell szétköltözni, elválni, stb... Később úgyis megnyugszotok, és visszarendeződik a dolog (mint ahogy Nálad volt)! Legalább hivatalosan is kiélhetitek magatokat! Ráadásul a gyerekeknek is ez a legjobb... Beszéljétek meg...
2012. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most van 2,5 napunk, amit külön töltünk. Majd arra használom, hogy lenyugodjak, és nagyobb távolságot tartva tőle, továbbra is szerető és figyelmes férj legyek. Erőt gyűjtök és féllábon is, de kibírom. :)

Mást nem tehetek. Aztán megbeszéljük mi legyen.

2012. jún. 29. 16:04
 8/8 anonim válasza:
mi lett azota?együtt maradtatok?hasonlo szituácio van most nálunk is!csak nincs gyerek és én nem mentem félre korábban.tudsz tanácsot adni?kicsit tanácstalan vagyok és rajta kivül nem tudom kivel megbeszélni.segitenél?
2013. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!