Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elköltözzek barátomhoz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözzek barátomhoz, vagy maradjak otthon? 23/L

Figyelt kérdés

3,5 hónapja vagyok együtt a barátommal aki 35 éves, én pedig 23. Sok közös tervünk van, ő még a kapcsolatunk elején odaakart volna költöztetni, mert szar az itthoni körülményem, és felajánlotta,hogy segít menjek hozzá"albérletbe"...Ez rendes volt tőle! De viszont azóta összejöttünk, és megijedtem... Nem tudom itt hagyjam-e anyámékat... De sok a vita, nagyon nem engednek sehova... Magukkal foglalkoznak ,veszekednek, viszont ha barátommal élnék akkor kikerülnék ebből az elmebeteg itthonlétből...

Mi lenne a jó megoldás? Elítélik a páromat, hogy 13 év korkülönbség van köztünk :(



2012. jún. 29. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
költözz
2012. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt vagy nem ítélik el. Csak ha te feljelented. Ha odaköltözöl és utána szétmentek akkor ismét elmész haza? Mert más opció nem marad...Én nem mennék még a helyedben.
2012. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
3 hónap után feküdtem le a pasimmal nemhogy hozzá költözzek.. ha majd 2 évig vagytok együtt kiderül hogy bírjátok egymással mert kb ennyi idő mire kiderül milyen is igazából a másik eleinte mindenki figyelmes stb.. de lehet hogy ha jobban megismered már nem olyan
2012. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nehéz helyzet, de 3,5 hónap nagyon kevés egy ilyen döntéshez.

23 évesen nem engednek sehova? ez azért "fura".

de sztem se menj még. kitartás.

2012. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 3,5 hónap után még korai. És mi lenne, ha először egyedül költöznél valahová, csak hogy kiszakadj otthonról? Azt is érdemes átgondolni hogyha elmész otthonról, visszamehetsz e majd.
2012. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, szülj neki rögtön 5 gyereket, vegyetek két kutyát és házasodjatok össze Vegasban... De úgy gondolom, túl késő már, nagyon rég vagytok együtt, ha eddig nem tettétek, már ezután sem fog összejönni. sajnálom
2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
túl korai lenne! én 1 év után költöztem vele össze, de mondjuk alapból azt is korainak tartanám, én suli közelsége miatt költöztem oda és mert tudtam, h együtt akarunk maradni. 22/L
2012. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezért biztos, hogy le fognak pontozni, de szerintem, ha el tudod tartani magad, akkor igenis költözz csak, ha tényleg szeretnél!

Köztem és a párom közt is "sok2 a korkülönbség, ha csak szimplán a számokat nézzük, de egyébként meg életemben nem találtam még ilyen embert, akivel így megértenénk egymást, akár szavak nélkül is - és az első perctől kezdve... Sem idősebbek között, sem fiatalabbak között... Ő ugyanígy van vele. Ő is mondta már nekem, hogy költözzünk össze, 4 hónap után kulcsot kaptam a házához (persze ettől még nem járogatok nonstop a nyakára). Én most végeztem az iskolával, és amint el tudok helyezkedni és lesz munkám, fenn tudom tartani magam, már repülök is hozzá. Amint Ő is mondta (és én egyet is értek vele): "inkább most derüljön ki minél hamarabb, ha nem férünk meg egymás mellett, mint majd 10 év múlva". Aztán ehhez még hozzátette, hogy ő érzi, hogy nem lesznek gondok, és én is így gondolom.

Hülye kislányos rózsaszín dumának tűnik, de nem az...

Szóval egy szó, mint száz, ha van munkád, és nem kell, hogy a párod eltartson, akkor szerintem vágj bele!

2012. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj, nem akarom a szüleidet leszólni, de hagyd ott őket a csudába, ha csak ennyit képesek otthon összehozni.

a korkülönbség nem gáz! felnőttek vagytok, és mégsem 20-30 év korkülönbség.

2012. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kb. ennyi idő után költöztem oda a volt páromhoz, én 22 voltam ő 34, szóval majdnem ugyan ilyen volt a helyzet.

Ha úgy érzed, hogy jó vele és megbízol benne, akkor menj!

A korkülönbség meg semmit sem számít, mi sem azért mentünk szét, hanem mert más beosztásban dolgoztunk és szinte sose láttuk a másikat. 25N

2012. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!