Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a p. a van velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a p. a van velem? Miért érzem ezt?!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. 17 évesek vagyubK(én vagyok a fiú) És mikor összejöttünk mindig úgy hirlette hogy én vagyok a rosszfiú,stb. Csupa bulizás, piálás, minden !! És a lány egy kedves,halk szerény csaj. És szeretem és hűséges vagyok,mint atom.

De elmondta h ő is szokott bulizni és volt már hogy részegen felhívott és valahogy borzalmasan érzem magam és nem tudom hogy miért ?!!

Szörnyű érzés rágondolni,hogy ugyanúgy alkoholizál és őrültködik mint én. Miért van ez? Talán a gyökér szívem úgy érzi ez nem az a lány akibe beleszerettem vagy mi afeeee ?? Nem értek én semmit ..



2012. jún. 29. 23:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen félek,hogy olyan hülye p..csa lesz belőle mint az a pár szerencsétlen akiket régen felszedtem. Aki ír zöldkéz.
2012. jún. 29. 23:06
 2/14 anonim ***** válasza:

"Nem értek én semmit"

Hát az a helyzet, hogy ebből én se értettem semmit.Max annyit, hogy nem tudod elfogadni, hogy a csajod is ugyan olyan alkesz mint te.

2012. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Két dudás nem fér meg egy csárdában,tapasztalat:)
2012. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy néha bulizik nem lesz belőle hülye pi.csa.:) Lehet azt hiszi hogy te neked az jobban bejön ha ő is rosszkislány lesz mert hogy te ilyen rossz vagy.. Mondd meg neki hogy úgy szereted ahogyan van nem kell változtatnia semmit :D
2012. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

bocsi, csak fel vagyok dúlva :)

De szerintem érthető.. Összejöttem valakivel aki azt hittem hogy olyan kis normális de közben meg (már beleszerettem mikor megtudtam) kiderült hogy őis elég.. bulizós. És mindig is ilyen csajra vágytam és most mégis elfog a szomorkodás ha rágondolok:(

2012. jún. 29. 23:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jár bulizni?
2012. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2. ezt hogy érted ? két 'nagyarc' nem fér meg ? túlságosan hasonlítunk, túlontúl zűrösek vagyunK ??

3. ez tuti nem így van. ez biztos :)

Köszi a napenergikusan gyors válaszokat!! :DD

2012. jún. 29. 23:13
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem sokszor, ritkábban mint én. Jöhetnek még a tanácsok gondolatok 1000-el :D
2012. jún. 29. 23:14
 9/14 anonim ***** válasza:
kezd bugolni patcheld fel és nem lesz ilyen
2012. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne görcsölj :)
2012. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!