Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távol vagyok tőle. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol vagyok tőle. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

sziasztok!Egy 15 éves srác vagyok...2 hónapja vagyok egy lánnyal.A suliba ismerkedtünk meg:ahogy vége lett a sulinak ő hazaköltözött falura én pedig maradtam otthon a városban.Már vagy 2 hete nem láttuk egymást okok miatt,de kb. 2 hét múlva biztos hogy feljön hozzám.Alig vagyok meg nélküle.A szüleim igértek ajándékot a tanulmányi eredményeim miatt de nem vidit fel semmi.Naponta 3-4x hivjuk egymást.Sokat beszélgettem vele arról hogy kibirjuk-e.A végén mindig megeggyeztünk hogy igen.

Nem akarom hogy vége legyen...segitsetek légyszi

amúgy bocsánat a liturgiáért...



2012. jún. 30. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van internetetek az sokat segít, pl. ott a skype egész nap beszélgethettek ingyen, aztán tali minél sűrűbben:)
2012. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Párom meg köztem 500 km a távolság, több mint egy éve vagyunk együtt, mi 1.5 havonta találkozunk... Igaz amikor jön vagy amikor én megyek 1 hónapig együtt vagyunk... Hidd el mások kibírnak 500-1000 km-t vagy esetleg mégtöbbet van olyan ember aki fél évekig nem látja a párját, de kibírja. Nem olyan nehéz (nemis könnyű), de nagy akarat erővel és érzésekkel kilehet bírni ^^


19/L

2012. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulmányi eredményeid miatt nembirnál valami olyan kis ajándékot kérni,hogy engedjenek vele találkozni? Fizessék a tömegközlekedést neked,hogy láthasd? Nekem is 80 kmre van a szerelmem,mégis valahogy meg lehet oldani. Suli időben hetente találkoztunk, nagyon ritkán nemsikerült összehozni a találkozást. Most nyár van,simán megoldható. Jön,megyek,egymásnál alszunk,elvagyunk. Nem olyan szörnyű ez. Nagyon nagy szeretet kell hozzá. Mi biztos kibirjuk. Nektek is menni fog,sok sikert.


18F

2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jo jo..de mi rá a garancia hogy nem csal meg??
2012. jún. 30. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Garancia soha sincs semmire.. Ez majd a nagy szerelemmel jön,hogy kezdesz benne bizni. Én is nagyon féltékenykedős vagyok,nemtetszik,ha néha szót ejt másról,vagy,ha bulizni megy,balbla. De el kell fogadni.
2012. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!