Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Mit tehetnek ezzel a fiuval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tehetnek ezzel a fiuval?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel nem tudom mit tehetnek. 5.tol voltunk osztalytarsak, nagyon jo baratok voltunk 2 evig. Mar egyszer elmondta hogy tetszem neki de semmi tobb nem volt. Aztan elkerultunk 8. utan mas iskolaba. Igy is tartottuk a kapcsolatot bar nem nagyon talalkoztunk. Aztan elmondta hogs tetszem neki es o is nagyon tetszett nekem 5. ota. Mondta hogy talalkozzunk mert meg kell beszelnunk valami nagyon fontos dolgot de en nem tudtam elmenni. Kesobb ebbol veszekedes lett. Azota rossz tarsasagba keveredett. Cigizik iszik szerintem drogozik is. Utana osszejott egy masik csajjal pedig azelott 2 nappal velem akart jarni. Sok kozos ismerosunk van es mondtak hogy latszik rajta hogy engem szeret. Multkor is veletlen osszefutotfunk a varosbna es forgolodott utanam kovetett aztan megallt es visszafordult. En meg mindig szeretem nem tudom mit tehetnek.

15/L


2012. jún. 29. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkozgassatok, de még ne kezdjetek el járni, csak ha Te is biztos vagy abban amit az ismerőseid mondanak :D
2012. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne de azota egyaltalan nem is beszelunk meg neki baratnoje van
2012. jún. 29. 16:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Elirtam szoval 6.ban kerult hozzank es 6.-7.8.-ban voltunk joba
2012. jún. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!