Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes és nem meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes és nem meri bevallani még magának sem, vagy pedig csak egy biztos pontnak tekint, és amint lát egy jobbat elhagy?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja leszünk együtt a barátommal, és mikor együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat egymással. Sajnos sokszor csalódott már, akárhányszor kimondta hogy szerelmes rá nem sokra szakítottak vele. Szóba került a szerelem és mondta hogy ő még nem szerelmes, de nagyon szeret, és hogy ne magam okoljam emiatt de sokszor csalódott és nem mer ragaszkodni mert fél hogy megint pofára esik. Akik minket látnak mindenki azt mondja hogy ez a fiú nagyon szerelmes. Amikor vele vagyok én is azt érzem hogy szerelmes belém, csak fél kimondani az érzéseit. Mindig mikor teheti a kedvembe jár, és ide megyünk oda megyünk. Mondta már hogy szeretlek, nem sokszor csak egyszer...

Nem tudom, hogy mit gondoljak. Kérlek titeket hogy csak azok válaszoljanak akik normálisan tudnak.



2012. júl. 2. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem lenne szerelmes, leszarna szerintem. úgyhogy szeret csak neki nagyon sokat jelent kimondani és fél a pofáraeséstől gondolom
2012. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 hónap alatt már bízhatna benned


hány éves vagy te és hány éves ő?

2012. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én 20 ő 22
2012. júl. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!