Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, kezdek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, kezdek szerelmes lenni a legjobb barátomba. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Osztálytársak voltunk gimnáziumban, és nagyjából egy éve kezdtünk közel kerülni egymáshoz. Mindkettőnknek volt párkapcsolata egészen most tavaszig. Nagyon sokat segített nekem, amikor pont érettségi előtt szakítottam a barátommal, és azt hiszem, én is jó barát voltam, amikor ő vele szakított a barátnője.

Pár napja egy közös barátunk megkérdezte, hogy mióta tetszik nekem a legjobb barátom, és azóta ezen gondolkozom. Senkinek nem mondtam el, hogy kezdek beleszeretni, de ezek szerint látszik rajtam.

Mit tennétek a helyemben? Jövő héten elutazom két hétre, ettől is nehezebb egy kicsit. Elmondjam neki ezt is? Mindig mindent elmondtam neki eddig, de nem tudom, hogy reagálna arra, ha elmondanám neki, hogy többet akarok.

18/L


2012. júl. 1. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Már kezdtem volna kölnizni magam,de sajnos rá kellett jönnöm hogy nem voltam soha gimnazista,ilyenkor mindig izgulok hogy

vajon én vagyok e az akiről szó van,de mindig pofára esek az egész szöveg elolvasása után! XD

2012. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez volt... csak ö segitett nekem egy fiut elfelejteni és hát én meg belestem.. ö is belém:) azóta eléggé jól megvagyunk, mint barat mint szerelmem számithatok rá:) ö 17/F :) szerintem mond el neki.. mert ha belegondolsz de nem mondod el neki ... "mi lett volna ha.." ismerős?:)


13/L

2012. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
17/F 13/L Na szépek vagytok mondhatom...
2012. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A barátságtól a szerelmet csak egy lépés választja el.

"Anton Pavlovics Csehov"

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

De ha mégsem érted akkor kifejtem:Ha tényleg kezdesz belezugni és kétejeid vannak,akkor írj egy listát.Vesd össze az összes lehetséges reakcióját arra a mondatra,hogy "kezdek többet érezni irántad,mint barátság" vagy valami hasonló.Így nem érhet meglepetés.Ha nem mulik el ez az érzés iránta akkor,de csakis akkor mond el neki az érzéseidet.

Remélem segíthetem.Írd meg majd mit válaszolt!!Engem nagyon érdekel!!

2012. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!