Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egyszere 2 fiut szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszere 2 fiut szeretni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre két csokit enni? Ez kb. ilyen kérdés volt...
2012. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet egyszerre két fiút szeretni.

Igen.

2012. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet, de nem ugyanúgy. nem barátság-szerelem dologra gondolok, hanem hogy az egyik mindig fontosabb lesz, és választanod kell majd. viszont szerintem ha valaki másba is beleszeretsz, akkor az előbbit nem szereted igazán. velem már megesett.

17/l

2012. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Dobj fel egy érmét, miközben a levegőben forog, rájössz melyik oldalnak szurkolsz..."
2012. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha az elsőnek feljövö pasid szeretnéd akkor nem szerettél volna bele a másodikba, ilyen egyszerű
2012. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom..és ezért érzem magam roszul....de érzem h szeretem az egyiket de a másik hiányzik és öt is akarom :(
2012. júl. 5. 07:51
 7/7 anonim válasza:

Lehet..

Nekem van vőlegényem..és mégis kötődök még mindig a volt barátomhoz is .

Kíra

2012. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!