Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan, milyen fiúvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan, milyen fiúvá változzak külsőre, belsőre, hogy legyen esélyem végre nálatok és legalább egy lány igazán belém tudjon szeretni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre szerelmes lenne belém egy lány, ahogy én tudom szeretni a lányokat, azt akarom, hogy ők is úgy rajongjanak értem! Mi a baj velem, miért nem tudnak szeretni a lányok?

2012. jún. 30. 23:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Aztán csak úgy átváltozol olyanná? Mit szedsz haver adj nekem is! :D
2012. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
ha azt akarod hogy rajongjanak utánad legyél híres vagy legyen pénzed ha barátnőt akarsz akkor neked kell kezdeményezni(a legtöbb esetben ezt veszem észre)
2012. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Én szeretlek ígyis-úgyis.
2012. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
amúgy ELESDÉ hogy átváltozol?
2012. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Nehéz választ adni, minden nőnek más külső a vonzó kicsit (és a személyiséggel is így van).
2012. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Vegyél menő cuccokat, legyél nagyon jó fej, ne legyél szerencsétlen, hajts rá a csajokra, legyen jó a séród. A többi meg már magától jön. A lényeg, hogy legyen önbizalmad.
2012. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Pénz, autó, ház, nyaraló.

Nem viccelek!

2012. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Csinos vékony külső, enyhén izmos, de még kellően dekoratív. :) Formás arc, sima haj, nem túl rövid, de nem is túl hosszú.


Természetre ne legyél hisztis, nyavajgós, de bunkó sem. Érezze a lány, hogy vonzódsz hozzá, de ne azt, hogy egy kapcsolatfüggő szerencsétlen vagy. Kb. ennyi.


De a jó külső mindennél fontosabb- haveromnak kb csak az van, és imádják a csajok. :)

2012. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ez nem mostanság fog végbemenni, mert pénzem nincsen, szegény vagyok és úgy néz ki melóm sem lesz mostanság, hiába próbálkozom. De majd, ha összejön végre egy normálisan fizető meló, akkor megvalósítom, amit javasoltok. Szóval menő cuccok, autó, ház stb. Nem semmi lista! De ha ez kell a lányokhoz, akkor nincs mese, meg kell csinálni!
2012. jún. 30. 23:43
 10/43 anonim ***** válasza:
Pénzre, autóra, házra akkor lesz szükséged, ha menthetetlenül csúnya vagy. De az is csak egy bizonyos rétegnél fog beválni, a többi elküld vele a fenébe, és ingyen elmegy a szépfiúkkal. :)
2012. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!