Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Mit tehetne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tehetne?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm gyönyörű lány de nagyon gazdagok. Már nem mer ismerkedni, mindig titokban tartja, hogy állnak. Folyton olyanokat ismer meg, akik le akarják nyúlni! Legutóbbi pasija nagyon rendesnek tűnt, de kölcsön kéregetett tőle rendszeresen, először meg is adta. Aztán lelépett egy szép nagy összeggel mit tehetne, hogy találhatna rá? Teljesen eltűnt és csomó pénzzel tartozik. :(

2012. júl. 7. 03:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szép nagy összegért cserébe megkeresem én a szemetet lal
2012. júl. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség?

Vagy szépen nyelje le a kislány, hogy naiv hülye.

2012. júl. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
az attól függ mennyi mindent tud a fiúról
2012. júl. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Killerdecsy ***** válasza:
Keressük meg,és nyirjuk ki xD
2012. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Megérdemelné! Barátnőm normális lány, nem is beképzelt a pénzére. Nem tudom miért akarják folyton lenyúlni. Szegénynek már tényleg titkolnia kellene, folyton ezekkel az anyagias fiúkkal tud összejönni. :(

És egyre több ilyen van. Ha pedig nem ad nekik kölcsön pénzt, akkor a fiú megsértődik, hogy nem bízik benne, vagy beképzelt?

Így férkőznek szépen a bizalmába. :(

2012. júl. 7. 15:38
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor titkolja csak továbbra is, hogy gazdag. De valószínűleg ő is ludas a dologban, ha egyszerűen csakis lenyúlós figurával tud összejönni, ez ugyanis egy konkrét típus, és a barátnőd a jelek szerint, ha nem is tudatosan, de bukik erre.
2012. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem bukik, csak sajnos sok van belőlük. Illetve sokakból előjön olyan helyzetben. :SS:(
2012. júl. 10. 16:49
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért írj már egy összeget, hogy mennyivel tartozik a lánynak! Az ember nem a pénze miatt értékes. Sajnos ezt sokan nem veszik észre. :-(
2012. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Utolsó.Neked is bejon a pinasen?

Már a neved miatt gondolom?

Szakadtam azon a filmen.

2012. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az alap kéne legyen, hogy amíg nem ismeri elég jól a "pasiját", addig legfeljebb csak együtt költsenek pénzt és ki is kellene mutassa, hogy mennyire ragaszkodik ehhez. Elég gyenge, törékeny lehet. Inkább keressen valakit aki beleviszi a rosszba, az izgalmakba és ezt egyáltalán nem a pénzével teszi és büszke az ilyen merész tetteire amikhez nem kell pénz. Megértem, hogy sajnálod a sok köcsögtől.
2012. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!