Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Mit tehetne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tehetne?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm gyönyörű lány de nagyon gazdagok. Már nem mer ismerkedni, mindig titokban tartja, hogy állnak. Folyton olyanokat ismer meg, akik le akarják nyúlni! Legutóbbi pasija nagyon rendesnek tűnt, de kölcsön kéregetett tőle rendszeresen, először meg is adta. Aztán lelépett egy szép nagy összeggel mit tehetne, hogy találhatna rá? Teljesen eltűnt és csomó pénzzel tartozik. :(

2012. júl. 7. 03:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9. válaszoló! Nekem ez a becenevem, rám ragadt ez a név. Valaki kitalálta és futótűzként terjedt tovább. Egyébként szeretem ezt a filmet. :D
2012. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gyenge. Határozott jellem, és magától is belemegy ő az izgalmakba. :) Törékenynek se törékeny, csak most sikerült jól átverni. :(
2012. júl. 11. 08:45
 13/22 A kérdező kommentje:
A pénzéhez képest nem vészes összeg. Csak már idegesítő. :/ Ez a sok anyagias srác. :/
2012. júl. 11. 08:46
 14/22 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy felelőtlen volt! Ebben igazatok van. Máskor biztos jobban vigyáz a pénzére!
2012. júl. 11. 08:47
 15/22 omba ***** válasza:

"Ha pedig nem ad nekik kölcsön pénzt, akkor a fiú megsértődik," - na, hál' Istennek ezt elkerülte....


nekem eszembe se jutna egy nő anyagi helyzetről érdeklődni, hogy kerül ez egyáltalán szóba?

Miért nem koptatja le rögtön, ha pénzről, gazdagságról van szó?

Vagy nagyon látszik rajta?

2012. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
egyeseknek mekkora problémáik vannak, hihetetlen
2012. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezt hogy érted? Szerintem ez eléggé nagy probléma. Ha tőled nyúlnának le sok pénzt akkor azt te sem néznéd jó szemmel szerintem. -.-
2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 -adolf- válasza:
szerintem keressen egy nála gazdagabb férfit akit letud húzni :D
2012. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem jönnek be neki, lehúzni se akar senkit.

Már megoldotta! A kérdést azért teszem mindig kiemeltté, hogy figyelmeztetésként minél többen lássák van ilyen,és nehogy ua.-ba a hibába essenek. :)

2012. aug. 1. 12:38
 20/22 A kérdező kommentje:
15: Nem kerül szóba. Csak látszik gondolom azért..annyi esze van, hogy azonnal elhajtsa azt aki még kérdezősködik is róla! Volt már sok olyan is, velük le se állt.
2012. aug. 1. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!