Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MI A CÉLJA? Elegem van belôle!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI A CÉLJA? Elegem van belôle! Hagyjam itt a nehéz idôszakban, van viseljem el, és talán lehet valami? SEGÍTSETEK, LÉGYSZI, SÜRGÔS!

Figyelt kérdés

Ebbe a srácba november óta teljesen szerelmes vagyok.

Sok jelet adott arra, hogy tetszem neki. Mmindig odajött a színjátszós próbákon, érdeklôdôen kérdezôsködött, hogy mizújs velem, és folyamatosan hozzámért. Pöckölgetett, csípkedett, megborzolta a hajam, ijesztgetett, meg hülye beceneveket találgatott ki. Egyszóval piszkált. Párszor észrevettem, hogy néz, de amikor összenéztünk, elkapta a fejét. Ezután barátnôje lett, és totál leszart egy darabig. Egyik éjjel megint együtt mentünk haza a villamoson, elég flegma volt, de kölcsönadta az ingjét, amikor fáztam. Aztán írt nekem facebookon is, azóta mindig rámírt. Lájkolta egy csomó profilképemet, megírta, hogy szép vagyok, és csinos, meg hogy a szemeim az elsô pillanattól kezdve megfogták, és hogy észrevette, hogy érettebb vagyok a koromnál.

Többször kérdezgette, hogy mi van a fiúkkal, meg úgy a szerelemrôl, hogy mi az ideálom, meg hogy mivel lehet engem megfogni. Így lassanként újra beszélgetni kezdtünk, de kaptam egy levelet, amit a barátnôje nevében írtak, elég fenyegetôen, hogy szálljak le a barátjáról, meg hogy ô sosem fog enegem szeretni, stb... Ezután elég öntelt módon megkérdezte, hogy mióta tetszem-e neki ( mintha ez annyira egyértelmû lenne!), meg hogy vészes-e a helyzet, mire én semleges választ adtam. Meg is sértôdött. Ezután ugyanúgy írt, mintha semmi nem történt volna. Egyszer próba után elhívott beszélgetni ( azzal az ürüggyel, hogy a vonata csak 1 óra múlva megy, és unatkozna nélkülem ) Akkor már úgy köszönt el jópárszor ( szokásos puszi mellett) hogy megsimogatta a vállamat. Amikor kicsit beivott egy esti összeröffenésen, már a derekamnál fogva átkarolt, csak úgy, semmi elôzmény nélkül, és a nyakamat simogatta, és erôsen nézett. Ezekmellett mindig kimondja a nevem. A sulifolyosón akkor is köszönt, amikor háttal voltam neki, és nem vettem észre, és ott is hozzámért, megborzolta a hajam, vagy megijesztett.

Múltkor megint megkérdezte, mi van a pasikkal, mire mondtam, hogy vannak. Ezután elkezdett ugratni, belementem. Odáig fajult a dolog, hogy megkérdezte, fogadnám-e soron kívül, mert utál sorban állni. Erre azt írtam, hogy 'azt hittem, foglalt vagy'. Mondta, hogy igen, az. Erre azt válaszoltam, hogy 'én is'. Megkérdezte, hogy ki a szerencsés, én nem mondtam el, és megsértôdött. 'Sári eltávolodtunk egymástól

én tök jó barátomnak tarotttalak sokáig

de mostanában tojsz a fejemre, imigyen én is ezt fogom tenni'

én: én pont fordítva érzem ezt!

bár nem értem, ha letojnálak, most nem chatelnék veled!

Erre már nem írt vissza. Másnap a suliban megláttam, és azonnal elöntött a forróság. Rámosolyogtam, hogy lássa, én nem haragszom, és kétszer is rámpillantott, de utána beszélgetett tovább, nem nézett rám, mintha ott sem lennék. Iszonyatosan rosszul esett...

Ezután felhívtam. Többször is, de nem vette fel. Meg akartam neki mondani, hogy remélem, mások érzéseit jobban tiszteli az enyéimnél, meg hogy elegem van abból, hogy állandóan vigyáznom kell arra, mit mondok, meg még jó sok mindent, ami a fejemben volt. Na, mivel nem tudtam elérni, mindent felmondtam hangpostára, és vártam az ítéletet.

Két nap után kaptam egy olyan levelet, hogy 'mi a viharért hívogattál két napig?'

Nem reagáltam. Eléggé kiakadtam, hogy hogy lehet ilyen bunkó, de átléptem rajta.

2 napra erre írtam egy levelet, hogy szolgáltassa valahogy vissza a DVD-t, amit kölcsönadtam neki vagy három hete. Erre azt írta, hogy remélte, hogy beszélünk még, és találkozhatnánk.

Ezek után én megenyhültem, és írogatni kezdtünk. Állandóan azzal nyúzott, hogy miért hívtam, mert nagyon érdekli. Nagy vonalakban elmondtam neki. Erre megint nem reagált, csak két hét után írt, hogy 'élsz még?'. Megkérdezte, hogy vagyok, írtam, hogy 'remekül.' Erre azt írta, hogy 'szép vagy'. figyelmen kívül hagytam ezt a kijelentését, és megkérdeztem, volt-e ideje megnézni a filmet. 'Volt. Mikor találkozunk?' Mondtam, hogy nekem mikor jó, mire mondta, hogy az neki nem, mert akkor a barátnôjével találkozik, aki szakítani akar vele, de a másnap jó. Az nekem nem volt jó, szóval elkezdtünk beszélgetni, de hirtelen lelépett, és nem válaszolt két napig, pedig fent volt facebookon... Ezután írtam neki, hogy jó a szerda, de erre sem válaszolt! Mire írtam, hogy: Igazából nem olyan fontos az a DVD, maradhat nálad szeptemberig, majd találkozunk akkor. Már alig várom.

Erre csak annyit írt, hogy: 'miért gondoltad magad meg ilyen hamar?'

Már nem írtam vissza. A csávó 19 lesz szeptemberben , én 15,5 éves vagyok.

Elegem van abból, hogy nem tudja eldöndeni, mit akar, és hogy nekem kell lenyelnem mindent! A barátnôjével mellesleg sosem fogták meg egymás kezét, totál gyerekes volt a kapcsolatuk... MIT TEGYEK MÉG? MIT AKAR TÔLEM??



2012. júl. 9. 23:24
1 2 3
 1/21 AvernusTriad ***** válasza:

Én ezt végig nem olvasom, bocs. A lényeg, hogy barátnője van, ő 19, te 15, és ő bizonytalan?

Hagyd a fenébe.

2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 KMJ ***** válasza:
Tök jó a francia kalaposőőd.
2012. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ez egy s*ggfej, már látom mi lesz belőle 10 év múlva. egy ilyen idióta miatt fogytam le 10 kilót. menekülj, amíg nem késő
2012. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Huh... Szerintem ez a srác még akkor is ilyen megbízhatatlan lenne ha elkezdenétek járni. Ő csak szórakozik (véleményem szerint). Évvezi hogy bejön egy csajnak és ennyi. Ha valami komolyabbat is érezne egyszer talán, a saját érdekedben tojd le. Ismétlem: szerintem Ismerkedj inkább korodbeli vagy más fiúkkal, élvezd ki a fiatalságod és hagyd hogy ő keressen. Ne adj neki félreérthető jeleket. Ha tetszik akkor legyél nyílt vele, hogy ő is tudja. Ha nem akkor egyértelműen utasítsd vissza. Jobb esetben barátok maradhattok mindezek ellenére is, bár ez a legritkábban előforduló dolog ebben a korban. Sok sikert!
2012. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sosem mondtam el neki, mit érzek, jeleket sem adtam soha, erre ügyeltem. A hangpostát se tudta meghallgatni, szerencsére. Elég hirtelen haragú vagyok...
2012. júl. 9. 23:34
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe :/ keress mást..
2012. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mi a célja?! Hülyít?? Csak velem ilyen, ez biztos...
2012. júl. 9. 23:42
 8/21 anonim ***** válasza:
Komolyan keress egy jóképű cuki srácot a suliban!!!!
2012. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én végigolvastam, amit írtál, és hogy őszintén szóljak, már a végére élveztem is, mintha egy könyvet olvasnék... Nem gondoltál rá, hogy ezt könyvbe add? Kicsit felturbóznád, kidolgoznád, és szerintem tök jó kis könyv lenne... :D


Visszatérve a témára, szerintem a srác még maga sem tudja, hogy mi az ábra... Lehet, hogy talán egy kicsit bejössz neki, viszont az a 3 év ott van... Csak játszik veled.... Tudja, hogy te még tapasztalatlan vagy (már nem mintha, ő sokkal tapasztaltabb, meg érettebb lenne ilyen viselkedéssel, de mindegy...) és ezt kihasználja... Hagyd a fenébe! Ha ír, írj vissza, ha köszön, köszönj vissza, sőt, lehettek akár nagyon jó barátok is, de nehogy bedőlj neki! Ismerek pár ilyen srácot, és ha belemész egy ilyen kapcsolatba, akkor abból nem sok jó fog kisülni.

Ha ő felkeres, akkor nem kell sz*rnod rá, de attól függetlenül ne te keresd fel, hogy aztán jól kihasználhasson...


És egy jó tanács: Ha szakít a barátnőjével, és aztán "rádöbben", hogy szeret téged, akkor ne menj bele, mert tuti, hogy csak barátnőjét akarja majd féltékennyé tenni és visszacsábítani...


UI: És érdemes lenne megírni könyvbe... nagyot kaszálhatnál ebből a sztoriból, ha kicsit feltuningolnád egy kis humorral! :)

2012. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, végre valaki teljesen értelmesen leírta, amit gondol, ez sokat segít!

Képzeld, írom könyben! Négy hónapja már, mindig a való élet inspirálja.

Mellesleg ez már a leglegleglegrövidebb változat, egy csomó lefaragáson esett át, és még így is hosszú:) Most írta, hogy bír, és hogy bocsánatot kér, ha megbántott, mert nem akart, de nem fogok neki bedôlni, igazad van. El kellene felejtenem, de nagyon nehéz...

2012. júl. 10. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!