Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MI A CÉLJA? Elegem van belôle!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI A CÉLJA? Elegem van belôle! Hagyjam itt a nehéz idôszakban, van viseljem el, és talán lehet valami? SEGÍTSETEK, LÉGYSZI, SÜRGÔS!

Figyelt kérdés

Ebbe a srácba november óta teljesen szerelmes vagyok.

Sok jelet adott arra, hogy tetszem neki. Mmindig odajött a színjátszós próbákon, érdeklôdôen kérdezôsködött, hogy mizújs velem, és folyamatosan hozzámért. Pöckölgetett, csípkedett, megborzolta a hajam, ijesztgetett, meg hülye beceneveket találgatott ki. Egyszóval piszkált. Párszor észrevettem, hogy néz, de amikor összenéztünk, elkapta a fejét. Ezután barátnôje lett, és totál leszart egy darabig. Egyik éjjel megint együtt mentünk haza a villamoson, elég flegma volt, de kölcsönadta az ingjét, amikor fáztam. Aztán írt nekem facebookon is, azóta mindig rámírt. Lájkolta egy csomó profilképemet, megírta, hogy szép vagyok, és csinos, meg hogy a szemeim az elsô pillanattól kezdve megfogták, és hogy észrevette, hogy érettebb vagyok a koromnál.

Többször kérdezgette, hogy mi van a fiúkkal, meg úgy a szerelemrôl, hogy mi az ideálom, meg hogy mivel lehet engem megfogni. Így lassanként újra beszélgetni kezdtünk, de kaptam egy levelet, amit a barátnôje nevében írtak, elég fenyegetôen, hogy szálljak le a barátjáról, meg hogy ô sosem fog enegem szeretni, stb... Ezután elég öntelt módon megkérdezte, hogy mióta tetszem-e neki ( mintha ez annyira egyértelmû lenne!), meg hogy vészes-e a helyzet, mire én semleges választ adtam. Meg is sértôdött. Ezután ugyanúgy írt, mintha semmi nem történt volna. Egyszer próba után elhívott beszélgetni ( azzal az ürüggyel, hogy a vonata csak 1 óra múlva megy, és unatkozna nélkülem ) Akkor már úgy köszönt el jópárszor ( szokásos puszi mellett) hogy megsimogatta a vállamat. Amikor kicsit beivott egy esti összeröffenésen, már a derekamnál fogva átkarolt, csak úgy, semmi elôzmény nélkül, és a nyakamat simogatta, és erôsen nézett. Ezekmellett mindig kimondja a nevem. A sulifolyosón akkor is köszönt, amikor háttal voltam neki, és nem vettem észre, és ott is hozzámért, megborzolta a hajam, vagy megijesztett.

Múltkor megint megkérdezte, mi van a pasikkal, mire mondtam, hogy vannak. Ezután elkezdett ugratni, belementem. Odáig fajult a dolog, hogy megkérdezte, fogadnám-e soron kívül, mert utál sorban állni. Erre azt írtam, hogy 'azt hittem, foglalt vagy'. Mondta, hogy igen, az. Erre azt válaszoltam, hogy 'én is'. Megkérdezte, hogy ki a szerencsés, én nem mondtam el, és megsértôdött. 'Sári eltávolodtunk egymástól

én tök jó barátomnak tarotttalak sokáig

de mostanában tojsz a fejemre, imigyen én is ezt fogom tenni'

én: én pont fordítva érzem ezt!

bár nem értem, ha letojnálak, most nem chatelnék veled!

Erre már nem írt vissza. Másnap a suliban megláttam, és azonnal elöntött a forróság. Rámosolyogtam, hogy lássa, én nem haragszom, és kétszer is rámpillantott, de utána beszélgetett tovább, nem nézett rám, mintha ott sem lennék. Iszonyatosan rosszul esett...

Ezután felhívtam. Többször is, de nem vette fel. Meg akartam neki mondani, hogy remélem, mások érzéseit jobban tiszteli az enyéimnél, meg hogy elegem van abból, hogy állandóan vigyáznom kell arra, mit mondok, meg még jó sok mindent, ami a fejemben volt. Na, mivel nem tudtam elérni, mindent felmondtam hangpostára, és vártam az ítéletet.

Két nap után kaptam egy olyan levelet, hogy 'mi a viharért hívogattál két napig?'

Nem reagáltam. Eléggé kiakadtam, hogy hogy lehet ilyen bunkó, de átléptem rajta.

2 napra erre írtam egy levelet, hogy szolgáltassa valahogy vissza a DVD-t, amit kölcsönadtam neki vagy három hete. Erre azt írta, hogy remélte, hogy beszélünk még, és találkozhatnánk.

Ezek után én megenyhültem, és írogatni kezdtünk. Állandóan azzal nyúzott, hogy miért hívtam, mert nagyon érdekli. Nagy vonalakban elmondtam neki. Erre megint nem reagált, csak két hét után írt, hogy 'élsz még?'. Megkérdezte, hogy vagyok, írtam, hogy 'remekül.' Erre azt írta, hogy 'szép vagy'. figyelmen kívül hagytam ezt a kijelentését, és megkérdeztem, volt-e ideje megnézni a filmet. 'Volt. Mikor találkozunk?' Mondtam, hogy nekem mikor jó, mire mondta, hogy az neki nem, mert akkor a barátnôjével találkozik, aki szakítani akar vele, de a másnap jó. Az nekem nem volt jó, szóval elkezdtünk beszélgetni, de hirtelen lelépett, és nem válaszolt két napig, pedig fent volt facebookon... Ezután írtam neki, hogy jó a szerda, de erre sem válaszolt! Mire írtam, hogy: Igazából nem olyan fontos az a DVD, maradhat nálad szeptemberig, majd találkozunk akkor. Már alig várom.

Erre csak annyit írt, hogy: 'miért gondoltad magad meg ilyen hamar?'

Már nem írtam vissza. A csávó 19 lesz szeptemberben , én 15,5 éves vagyok.

Elegem van abból, hogy nem tudja eldöndeni, mit akar, és hogy nekem kell lenyelnem mindent! A barátnôjével mellesleg sosem fogták meg egymás kezét, totál gyerekes volt a kapcsolatuk... MIT TEGYEK MÉG? MIT AKAR TÔLEM??



2012. júl. 9. 23:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet, engem másfél évig szívatott egy 19éves srác, én 15 voltam... neki nem volt barátnője, de5hónapig egy másik lánnyal kavart. aztán együtt mentünk táborozni. :) 1 éve együtt járunk. NE ADD FEL!
2012. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tök jó volt olvasni! Tisztára tinikoromat idézte! Én is totál úgy éreztem a végére, hogy olvasnám még :) és érződött az is, hogy rövidítve lett a történet. :( :)


Szóval tök "bölcsen" leírom, hogy én lehet odaállnék elé egy adódó pillanatban és kitálalnék. Bár lehet akkor varázsát vesztené az egész és pont ezt tetszik a srácnak.

Más nem tuti szívatnám. Tök egyértelmű, hogy bejössz neki, ez nem is kérdés, inkább az, hogy miért nem lépett még.


Eszembe jutott most a nővérem egyik - bár csak hasonló - esete. Remélem nem baj, ha röviden leírom. Náluk az volt a szitu, hogy a srác elég népszerű volt a csajok körében az én nővérem pedig nem egy szépségideál, de azért vonzó nő. Tudta a srác, hogy a tesóm fülig szerelmes volt belé és néha-néha ezt ki is használta. Ez a rajongás a tesóm részéről 5 évig tartott. Szóval a srác eléggé hülyítette, de miután vége lett még mindig kereste őt többször is. Aztán egyszer már felnőtt fejjel (miután a sráci is, néha több éves kihagyásokkal, szintén megtette már) gondolta a nővérem felhívja mi van vele, miért is ne tehetné. Az otthoni számát tudta csak, anyukája vette fel. Nagyon meglepődött és mondta, hogy már nem lakik ott, de mindenképpen átadja a fiának az üzenetet, mert tudja nagyon örülni fog neki. Erre mondta a tesóm, hogy nem akarja, hogy esetleg kellemetlensége legyen belőle a srácnak, erre mondta az anyukája, hogy ő is reméli nem lesz belőle semmi "baj". No komment...


És hogy hogyan is kapcsolódik ez a Te történetedhez? Szóval gyakorlatilag lebuktatta az anyukája, hogy igenis volt oka annak amit érzett a nővérem csak tinis hülyeségek, mások véleménye miatt nem tette meg, amit akart. Nem tudom Te jó nő vagy-e a sráchoz képest, de ez is lehet például egy ok sok-sok más mellett. Ki tudja...


Lényeg, bejössz neki, ha akarod, hogy legyen valami akkor egyszer valahogy - akár egyértelmű célzással, akár szó szerint - tálalj ki neki, nyomatékosítva, hogy döntse el mit akar, mert elég uncsi és nevetséges, amit csinál.

Még akkor is, ha igazából nem az, igaz? Azért valld be tetszik Neked is a dolog körüli izgalom, nem? Az a "vajon írni fog?" "vajon most ezt mire írta?" "tetszem neki?" "csak szórakozik?" ... :))


Na jó bevallom én vonzom az ilyen helyzeteket, amiben a ciki az az, hogy családom, gyerekeim, férjem van. De attól még szükségem van ilyen izgalmakra. Ha újra tini lehetnék biztos jobban kihasználnám ezeket, jobban hülyíteném a pasikat. Hidd el tök jó lesz ezekre más nem utólag visszaemlékezni. Csomó dolgot most már másképp értékel az ember, de azért örül, hogy voltak "élményei".

Bár ahogy írtál, Te sem lehetsz egy elveszett csajszi! :)

2012. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát, egy darabig élveztem, de egy idő után kezdett teljesen az idegeimre menni a dolog. Szakított vele a barátnője, és a barátai ellene fordultak, most olyanokkal haverkodik, akik utálnak engem.

Túl régóta húzódik az ügy, és úgy érzem, hogy csak hülyít.

Gondoltam rá, hogy kitálalok, meg is fogom ragadni az első alkalmat.

Mellesleg elég sokszor kérdezte, hogy fogok-e nőni a nyáron, mert én vagyok 163 cm, ő meg 190, szerintem ez zavarja őt. De könyörgöm, ez nem szabhat határt.. Na mindegy, amíg nem lát, addig nem is fog tenni semmit, mert így akar elfelejteni. Valami azt súgja, hogy ez van. Aztán majd szeptemberben meglátjuk... :) Köszönöm szépen a válaszodat! Sokat segítettél te is!:)

2012. júl. 16. 18:57
 14/21 A kérdező kommentje:
Most megint megkérdezte, hogy miújság...
2012. júl. 26. 19:54
 15/21 anonim ***** válasza:
Te azóta reagáltál neki valamit? Vagy szünet volt most egy ideig és egyszer csak jelentkezett újra?
2012. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ő írt most, kis szünettel. Múltkor meg berágtam rá, szerintem picit részeg volt, olyanokat írt, hogy "úgy válaszolj, hogy az én érzéki szívem ne karcolódjon" aztán bocsánatot kért, és mondta, hogy nem akart megbántani, bír engem, és puszil ( el kellett mennie ).
2012. júl. 27. 16:58
 17/21 anonim ***** válasza:

Eléggé nem egyszerű a szitu ... vagy éppen az? Csináld szerinten, amit jónak érzel, amit szeretnél. Most vagy fiatal. Ha most nem vagy bevállalós (persze csak okosan, mértékkel), akkor mikor leszel?

Én még mindig azt mondom, hogy jelezd neki valahogy a te "álláspontodat", aztán meglátod mi lesz.

Vagy pl. próbáld ki hogy reagál arra, ha nem válaszolsz jó ideig az üzeneteire. De komolyan semmit sem. Ha lekopik rólad egy idő után, akkor valószínűleg csak szórakozott. Ha pedig egyre "aggodósabb" üziket ír és nem szakad le rólad, akkor határozottan tudasd vele, ok, de nincs több szórakozás!


Mindent bele és írj majd fejleményeket! :))

2012. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Téged Sárinak híivnak?
2012. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. szept. 1. 21:22
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy írt-e valamit, mikor úgy láttad, hogy nem válaszol, mert van, hogy mi is beszélünk barátommal és pár üzenetet egyszerűen nem küld el a facebook.


Emellett: nem tudom, mit érez, vagy mit akar. Viszont én is voltam már párszor hasonló helyzetben, és annyit mondhatok, hogy mindig szenvedtem valaki miatt, és úgy éreztem, szeretem, de mikor a mostani barátommal "kerülgettük egymást", ő egyáltalán nem okozott fájdalmat, nem idegeskedtem miatta, és teljesen más érzés volt, ekkor jöttem rá, hogy őt szeretem először igazán. Szerintem ha ennyi aggódást, idegességet és fájdalmat okoz valaki, akkor az nem a megfelelő ember... Persze ez csak az én véleményem :)

2012. szept. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!