Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír? Mi történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Miért nem ír? Mi történt?

Figyelt kérdés
1 hete járunk egy sráccal és mielőtt összejöttünk minden nap kétszer beszéltünk (ő írt mindig). Most meg,hogy járunk,örülök,ha 1nap egyszer normálisan tudunk beszélni,úgy érzem,hogy nem érdeklem annyira mint az elején. Pedig amikor összejöttünk nagyon örült és alig merte bevallani,hogy tetszek neki,szóval biztos,hogy komolyan gondolta. Nem tudom mi történt,de komolyan elgondolkoztam azon,hogy megmondom neki,hogy nem biztos,hogy ezt akarom. Szerintetek mit tegyek? Vagy túlreagálom?

2012. júl. 11. 09:42
 1/4 DJ_Whiteman ***** válasza:
Ez vagy-vagy. Lehetséges, hogy nem érdekled, de ott az ellenpélda, hogy lehet csak fura neki a kapcsolat /szokatlan/, és még nem nyílt meg annyira ennek érdekében.
2012. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele arról,h te igy érzed. Ha jelentesz neki valamit öszintén el fogja mondani miért változott ez meg. Mondjuk 1 hét elég kevés idö...
2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem akartam elmondani,de nem birtam tovább,beszéltem vele erről. semmi olyan oka nem volt,egyszerűen csak nem jó az internet és sose látta,hogy fent vagyok :D kibékültünk és minden rendben van,sőt azt hiszem,jobb is mint eddig :D
2012. júl. 11. 12:09
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként tudom,hogy egy hét nem túl sok idő,de már 2 éve ismerem. és előtte majdnem egy hónapot leveleztünk,mielőtt összejöttünk. csak nem merte sokáig bevallani,hogy tetszek neki.
2012. júl. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!