Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha van párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van párkapcsolatok és egy másik pasi elmondja vagy leírja az érzéseit azt ti miért nem szeretitek? Meg a másik, ha negatívat ír magáról pl hogy sok rossz dolog történt vele azt miért veszitek rossznak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán mert szeretik a párjukat, és nem érdekli hogy te szét akarod őket "szedni". gyökér... ezért mondja sok férfi hogy nem kell a párkapcsolat mellé pincsikutya
2012. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt attól kéne megkérdezned, aki így reagált.


Én úgy gondolom, ha valakinek elmondod az érzéseidet párkapcsolaton kívül, akkor az a másik számára sokkolólag hat, és a legtöbb ember ezzel a szituval nem tud mit kezdeni, mivel a másikat nem akarja sem megbántani, sem bátorítani, és beleesik a 22-es csapdájába.

Szerintem unfair dolog belekényszeríteni a másikat egy ilyen helyzetbe.


Igazából én azt nem értem, hogy ebben a helyzetben a bevalló személy, miért teszi mindezt? Valamit el akar vele érni? Csak mert ha valaki párkapcsolatban van, akkor ideális esetben azért van, mert szereti azt a másikat. Szóval igazából nem értem, hogy mire számítottál? Hogy a nyakadba ugrik és azt mondja erre várt, hogy mikor mondod már ki?


Ha jóban vagytok - és feltételezem abban vagytok, hisz a múltadról is meséltél neki - akkor tudnod kell, hogy ő a párkapcsolatában hogyan érzi magát.


A másik, hogy mit jelent hogy "rossznak vette" a te múltadban történt eseményeket? Hogyan reagált?

Nem lehet, hogy nem a megfelelő embernek nyíltál meg?


28/n

2012. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De, ha én is kedvelem, és szeretném őt dicsérni, mert tényleg ilyen jó tulajdonságokkal rendelkező lánnyal még nem beszélgettem.
2012. júl. 10. 11:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy felhoztam neki sok rosszat és ezek után nem akart beszélni. És ez nem az első, mert sokszor ott jukattunk, hogy én hoztam fel a negatívat. De ha nem tudok sok pozitívat írni.
2012. júl. 10. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
találj más nőt.
2012. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy pasi ne nyavajogjon nekem, mint egy kismacska. Nem tudom és nem akarom megoldani a problémáit, ugyanakkor meg sajnálom - nyilván, ha egyszer rossz dolgok történtek vele - és ez együtt elég zavaró...
2012. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van pasija a csajnak, tehàt tabu. Nem értem, miért nem hagyod élni. Nekem is volt ilyen baràtom, aki többet akart, miközben tudta, hogy komoly kapcsolatom van. Pedig én soha nem biztattam! Odàig fajult ez bennem, hogy màr szinte menekülök elöle, mert idegesit, hogy nem érti azt amit màr többször a szemébe mondtam, hogy semmit nem akarok töle, se most, se màskor!


Hagyd békén a lànyt!

2012. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Békén hagyom csak egyszer vallottam neki úgymond "szerelmet" és tudtam is, hogy neki van valakije, csak abban a hitben voltam, hogy lehet örülni fog neki meg aranyosnak fogja találni. Amúgy mostanában is szoktam vele beszélgetni elég jól kijövünk egymással kivéve, ha néha sajnáltatom magam, mert van mikor semmi pozitívat nem tudok neki írni. Amúgy nem tudom, hogy találni fogok e egy hasonló értékel rendelkező lányt, mert eddig ő volt a legnormálisabb akivel életemben találkoztam.
2012. júl. 11. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Szóval én 20 éves fiú lennék. Én nekem is sok rossz van a múltamban ami miatt nagyon mély lelki sebeim vannak.

És én is meg ismertem egy lányt, aki meghallgat, de nem szabad folyton folyvást sajnáltatni magad. Mert ez zavaró, és nagyon le rontod a hangulatot. Az a lány akit én meg ismertem mindig meg hallgat, de nem panaszkodom neki folyton. Csak, ha már nagyon nyomaszt a dolog... És én is bele szerettem, de ő ezt nem tudta viszonozni. Persze ez nagyon fáj nekem, de barátok maradtunk amolyan testvéri barátok. Persze rossz mással látnom, de elfogadom... Én a mondó vagyok ne azzal, próbáld magadat meg szerettetni, hogy sajnáltatod magad. Hanem, hogy erős és ön magad leszel annak ellenére, hogy a múltad súlyát cipeled. :)

2012. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom sehogy se elfelejteni azt a lányt nem tudom mit tegyek.
2012. szept. 25. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!