Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is voltatok abban a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok abban a helyzetben hogy szerelmesek vagytok valakibe de olyan elérhetetlen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 20:01
 1/3 anonim válasza:
mostanába szinte csak olyanba vagyok.....:(
2012. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, én vagy másfél évig szenvedtem, mert nem akartam kezdeményezni, ráadásul azthittem hogy egyenesen ki nem állhat, aztán egy picit mégis léptem, és onnan már minden gördülékenyen ment. Meg kell mindent próbálni, lépni kell,mert csak telnek az évek..:/
2012. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én még mindig szenvedek már lassan két éve.
2012. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!