Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
2 hónapig kavartam egy pasival akinek már lassan 2 éve van barátnője. Nekem mindig tabu volt az a pasi akinek bnője van de egyszerűen ő nagyon megfogott és kölcsönös volt a vonzalom. Sokat taliztunk, mentünk mindenfele, rengeteget beszéltünk, de telefonon is már lefeküdtünk egyszer de továbbra is keresett és ő velem akar lenni stb.. mondtam h döntsön .. hát nem tudott.. mondtam oké akkor kiszállok az életéből.. keresett továbbra is.. amikor meg végleg megmondtam h most már elég mondta h harcolni fog stb.. azóta sem keresett.. egy hét után én hívtam fel.. és mondta h nem is akar szakítani és nem akarja h kiderüljön ami köztünk volt.. utána este visszahívott és mondta hogy a hangommal felkavartam és megint nem tudja mi legyen.. mondta h egyezünk meg annyiban hogy ő majd mindig hív ( hogy miért nem tudom) de én ne hívjam őt nehogy kiderüljön.. de másfélórát besz legutóbb.. nekem azt mondták azért tartja bennem a tüzet hogy nehogy elmondjam a csajának mi volt köztünk, mert lényegében most én vagyok kihasználva.. szóval tartani akarja bennem a tüzet.. de ha ezt akarná nem tudom miért hívna órákra fel.. a lényeg hogy ti elmondanátok a csajnak? persze nem én írék neki hanem egy barátnőm hogy már nem bírja nézni ahogy szenvedem.. bizonyíték is lenne rá a beszélgetéseinkből amiket bnőmnek küldtem.. félek ezzel a pasi meg utál és soha nem áll velem szóba mert átlát ezen.... de am nem tudom ezt megtenni vele.. de sajnos megérdemelné.. Mit tegyek?

2012. júl. 16. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
BICS
2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te járnál egy olyan pasival aki megcsalja a nőjét? -.-'
2012. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mond el.
2012. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt gondoltam az olyan lányokról akik ezt teszik.. de benne lenni más .. könnyebb kívülállóként prédikálni.. az érzéseim próbáltam el hesegetni és nem ment.. és ő kezdeményezett nem én.. szüleim és hasonló cipőben jártak de együtt vannak már 20 éve.. talán naiv vagyok nagyon.. nem tudom..
2012. júl. 16. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyira azért mégse lehet nagy tabu, ha belekavartál egy kapcsolatba. És még te akarsz másokat megbízni, hogy tegyék tönkre a pasit? Vedd már észre magad, nem nem állna szóba veled, hanem kitekerné a nyakad.

Meg miben vagy te kihasználva???

Az elején is tudtad, hogy komoly kapcsolatban él, mégis mit vártál?

Te vállaltad a másodhegedűs szerepét, hát tessék, megkaptad, egy szót nem szólhatsz!

Vagy mit vártál? Hogy majd otthagyja a másikat helyetted? Ébresztő!

2012. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt csak én furcsállom?!

"de telefonon is már lefeküdtünk egyszer"


Na viccet félretéve... :d


" mondta h egyezünk meg annyiban hogy ő majd mindig hív ( hogy miért nem tudom)"

Bizonyára azért, mert veled csak dugni akar, a csajjal meg folytatni a szerelmi életét. Biztos a csaj rossz az ágyban, és te jobb vagy, viszont vele boldogabb lenne mint veled. Ez nem biztos, azért ne bízd el magad... Annyit viszont kivettem az általad leírtakból, hogy tényleg csak kefélni akar veled, mást nem.

A barátnőjét megcsalja, ráadásul veled... :) Ezek után szerintem érdemes lenne újra átgondolnod, hogy mennyire lenne hűséges, ha vele járnál. Gondolom nem örülnél neki te sem (mint ahogy az a csaj sem) ha esetleg megcsalna.

Aki egyszer megteszi az megfogja még párszor, bármit is mond. (hidd el, ez így van...)


Az elmondásról meg annyit, hogyha a srác nem is, de legalább a csaj megérdemelné, hogy te mondd el neki szemtől szemben a dolgokat és hogy veled csalta meg.

Nem téged fog a hazug féregnek hinni, hanem a pasit. Annyi "füllentés" még beleférne azért, hogy azt mondod nem tudtál a kettőjük kapcsolatáról, és csak később derült ki, hogy a srácnak 2 éves kapcsolata van.

Szerintem érdemes lenne elmondanod (neked, nem havernak, vagy hasonlónak, ennyivel azért illene megtisztelned a csajt) hiszen egyszer úgy is kiderül... Csak nem mindegy, hogy ki jön ki ebből jobban.


Nekem ez a véleményem, javaslatom, tégy belátásod szerint.

2012. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem én rontottam el a kapcsolatukat! Hiszen ha már ő félre kacsingatott akkor ott már gondok voltak a kapcsolattal, ezt a srác is meg mondta nekem hogy nem jó a kapcsolatuk már. Mondjuk ő úgy is csak szenved ha marad a kapcsolatban. Mondjuk csak kérdeztem hogy SZERINTETEK mit csináljak.. és TI mit csináltnátok.. de valahogy az súgja a bensőm hogy sosem lennék erre képes :) hiszen nem akarok a srácnak rosszat.. és én senki életét nem tettem tönkre! megkönnyítettem a helyzetét h kijöjjön egy olyan kapcsolatból ami már romlott és a végét járja.. de 2 év az 2 év.. itt már csak a kötödés játszik.. mondjuk sok oldalról meglehet közelíteni ki vagyok.. de engem nem érdekel senki véleménye sem.. itt most nem erről van szó engem nem kell kioktatni teljesen már a kérdés..
2012. júl. 16. 23:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Az elejétől fogva tudtam a csajról.. hiszen azért hesegettem el a gondolatot h bármi is legyen köztünk és mindig kerültem.. de ő meg mindig keresett..meg úgy tudtam h szereti nagyon.. de rájöttem hogy nem is szereti már szerelemmel és nem olyan fényes a kapcsolatuk már.. ráadásul nem csak velem csalta meg már a csajt.. én is sajnálom a csajt és én is átérzem a helyzetét mert voltam hasonló szituba és pont ezért nem akartam belefolyni de sajnos a kib...ott érzések.. :( am meg félre írtam bocsi.. egyszer feküdtünk le.. de bánom.. am a távolság a baj am meg már rég együtt lennénk szetem..
2012. júl. 16. 23:35
 9/11 Pendulum92 ***** válasza:

Rohadtul megy az önigazolás és a mentegetőzés látom.


Akkor kellett volna gondolkozni.Most meg egyszerűen gyáva vagy elmondani.


Ennyi gondoltam mondani, szép napot!

2012. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pendulum92 ***** válasza:

még annyit hozzászólnék, hogy ugye a távolság miatt nem vagytok még együtt,de ha több lánynal is megcsalta a bnőjét szerinted téged nem csalna meg?


Bírom ezt, mikor valaki szíd valakit hogy mit tett, az nem elfogadható, de ha ő kerül a helyzetbe, egyből már más, az már nem ugyanaz, az elfogadható....pfff

2012. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!