Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszú lett de kimondha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú lett de kimondhatatlanul hálás lennék ha elmondanátok a véleményeteket erről a történetről. Szerintetek lehet esélyem még nála? Vélemények,

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődik hogy pár hónappal ezelőtt bepróbálkoztam egy ismerős lánynál de lepattintott.Most szerdán viszont találkoztunk többed magunkkal.az elején én kicsit feszélyezve éreztem magam de ez az idő előre haladtával elmúlt,jót elbeszélgettünk,nevettünk és egyszer csak feljött a szó egy olyan témárol ami a lakohelyemmel kapcsolatos: aláírásgyüjtéssel kapcsolatban mondta hogy ő is aláirná az ivet hátha egyszer arra járna(tömegközlekedéssel kapcsolatos) (ezt én ugy értettem h talán miatam mondja de lehet h tévedek)beszélgettünk tovább és egyszer csak a másik ismerősöm megkérdezte tőle h milyen pasik jönnek be neki :erre azt mondta h a külső nem számít de ne cigizzen,ne legyen túl komoly,megnevettesse,ne igyon nagyon és mivel ő sem bulizik igy nem bánná ha a fiu sem tenné (én eközben mással beszélgettem de azért hallottam ezt is és mellesleg rám illenek ezek amiket leírtam)ugyan akkor azt is mondta h most élvezi a szingli életet(de sztem ezt azért mondta mert egy közeli rokona beteg és -legalábbis én így gondolom-) és a találkozo közben folyamatosan csipkelődtünk(persze szóban)egymással és néha néha meg is érintette a kezem

Majd mikor ment el azt mondta én túl okos vagyok neki de ezt vegyem bóknak.


Szerintetek lehet esélyem még nála?vélemények,

Ja és nam vagyok hülye meg ilyenek, csak szerelmes.

22/f



2012. ápr. 27. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs.
2012. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet
2012. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
talán
2012. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat ahogy látom a válaszokból eddig patt helyzet
2012. ápr. 27. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a dumb&dumberben azt a jelenetet amikor a reptérnél utolérik Miss Samsonite-ot, és megkérdezi tőle mennyi esélye van... na neked is pont annyi! :)
2012. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem azért annál több :)
2012. ápr. 27. 23:10
 8/8 anonim válasza:

ezekből ítélve szerintem van esélyed!

hajrá! :)

2012. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!