Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor hogy kell ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hogy kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy csaj, akivel meg szeretnék ismerkedni. Leszólítottam minden, utána is kedvesnek kell lenni vele, mert egy idegen csajjal hogy bunkózzak?

Viszont a nőkben ösztön az, hogy a bunkóbb, "mamutot elejteni képes" domináns férfiakra buknak. Ez még az őskorból maradt meg.

Na most, hogy kelthetem fel az érdeklődését úgy, hogy kicsit bunkó is vagyok, viszont nem sértem meg, nem hátrál a taplóság miatt?



2012. júl. 17. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ki tudja mi a fenét akarnak? akármit csinálsz úgyse lesz jó, én már kedves is voltam bunkós is, de semmi
2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bunkónak lenned, nem arra buknak a csajok, hanem a határozottságra. Ne félős nyusziként szólítsd le, utána is bátran, magabiztosan közelíts felé mindig, akkor nyerő leszel.
2012. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bunkónak soha nem kell lenni, legyél vicces, és pimaszkodj időnként. Beszélj lassan, mély hangon! Egy lány pont tegnap mondta, hogy úgy beszélek mint James Bond :)
2012. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keverj le neki egy nyaklevest és rángasd meg a hajánál fogva. Ez biztosan tetszeni fog neki.
2012. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te csak kívülről látod őket bunkónak, valójában azért érnek el sikereket mert határozottan és magabiztosan mennek oda a lányhoz és tisztában vannak vele, hogy simán el is utasíthatja őket de nem számít mert nem megsértődnek hanem odamennek egy másikhoz. Szerinted van olyan nő aki boldogságban él egy bunkó pasival? Nem hiszem...
2012. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyél vicces!
2012. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkónak lenni, ez hülyeség. "Menőnek" kell lenni. Ha márkás cipőket hordasz és fulcapet, és még jól is nézel ki, az már nyerő. Csak kedvesnek kell lenned, de nem nyomulósnak! Azt a lányok nem szeretik!
2012. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!