Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki sem járni, vay ismerkedni?

Figyelt kérdés
Barátnőimnek már volt pasija s csak uy állnak sorban egymás után a fiúk. Nem tartom magam csúnyának szerencsére már elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok.Fbb on sem ir rám egy fiú sem és élőben sem ismerkednek velem. Ápolt vagyok nem vagyok büdös meg ilyesmik. Sminkelni nm sminkelek. Nem viselkedek kvásan. Volt már 1-2 évvel ezeltt 2 fiú akinek tetszettem de az már rég volt. Azóta semmi. Lehet hogy az lehet a gond, hogy nagyszájú vagyok és megmondom amit akarok? Nincs valami jó hirem, mert verekedek is :DD Mi lehet a gond fiúk? Képet nem töltök, mert nem vayok tinipcsa és ha ugy gondolnátok, h szép vagyok akkor nem akarom, hoy aztt mondjátok, hog csak önbizalmat növelni jöttem ide.

2012. júl. 17. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ennek ezer oka lehet...

Verekedsz? Mégis miért?

2012. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Elöször is de ennek a kérdésnek hála belédszerettem...-.-másodszor hány éves vagy amúgy meg kép v valami mit vársz azt írja valaki h igen aztán már jártok is vagy mi?
2012. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pedig egy kép sok mindent elárulna,hidd el és talán könnyebben tudnánk tanácsot adni
2012. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
az nem gond ha nagyszájú vagy,lehet attól félnek hogy megvered őket:D
2012. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
vannak valami 10 évesek és azok nem hagynak békén van köztük cigányyerek is és azoknak bevágok egyet.
2012. júl. 17. 00:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát épp azért amit az imént leírtál. Nagyszájú vagy, verekedsz is. Mi fiúk ezt nem csípjük. Egy lány legyen törékeny, aranyos, kedves, jó önvédelem esetén azért tudja megvédeni magát:D Másik dolog hogy próbál jobban adni a külsődre. Smink szerintem jöhet az sokat tud dobni. Amúgy hány éves vagy? Ha 15 alatt akkor még rá érsz az egésszel.
2012. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó a cigányt nyugodtan verheted azt megengedjük:D
2012. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
korod mennyi?
2012. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem ugy verekedek csak lekeverek egyet a kicsiknek akkor fogdosnask és nem hagynak békén. és beszólok annak aki idegsit.
2012. júl. 17. 00:17
 10/17 anonim ***** válasza:
ez érthető
2012. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!