Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért csaljátok meg a pasitokat?

Figyelt kérdés
A mai csajok kb 90%-a megcsalja a párját. Na de mégis miért? Meg ha megcsalja, akkor miért nézi madárnak továbbra is?

2012. júl. 17. 13:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mi lányok ugyan ezt kérdezhetnénk tőletek fiúk!!
2012. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

En megcsaltam a baratomat 32 L azt hiszem masfel ev utan, utanna meg jartunk egy fel evet kb. Nem azert csaltam meg mert nem szerettem, sot nagyon is szerettem ot, de o nem foglalkozott eleget velem, nem erztem a szeretetet, sot a kapcsolatunk sem erdekelte. Volt egy fiu aki tobbet tordott velem, bokolt, es figyelmes volt velem, szoval mindent megkaptam tole amire vagytam volna a sajat baratomtol, tehat elmentem vele es levezgettem a tordest ideig-oraig. Bevallom az erzeseim nem csitultak a baratom irant, tobbet nem foglakoztam a szeretovel, de ugysem lett erosseb a kapcsolatunk es nem mutatott, tobb erdeklodest irantam. tehat alapjaban veve nem is erdekeltem ot abszolut.

A kapcsolatunknak vege lett de nem az volt az oka, hogy en megcsaltam.... lenyegtelen

2012. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem csalom meg a párom, ő se csal meg engem :)
2012. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Antimod ***** válasza:

"A mai csajok kb 90%-a megcsalja a párját."


Saját, telefonos közvéleménykutatás eredményét látjuk, vagy mit?

2012. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai kérdezők 95%-a kamu statisztikákat használ.
2012. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3- nak irom, en 2 -es, hogy en imadtam a baratomat valoban, mindig felem, hogy o egynap megcsal es elhagy, de tudjatok mi a meglepo, hogy en tettem meg es en voltam az aki jobbab szeretett. Es meg megemlitenem, hogy o kisebb volt mint en es olyan aki meg nem elte ki magat, megis en tettem meg, mai napig szeretem, nem vagyunk egyutt......
2012. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez pont fordítva van :(
2012. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ez pont fordítva van :("

Dehogy van fordítva! A csajok sokkal inkább hűtlenek! Én ha komoly kapcsolatom van, nem megyek félre. De ha nincs kapcsolatom egyfolytában olyan csajokkal/nőkkel akadok össze, akiknek van párjuk. Oké, hogy nekem is kényelmes, mert nem kell járni velük, csak 100% élvezet...

2012. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem a 90%-ban kell keresgélni párt, mert az mind ribanc (lányként mondom). csak sajna a 10%-ot épp nem veszik észre a férfiak. a pasik is megcsalják a párjukat, ugyanúgy fennáll az a 90% náluk is. aztán pont a 10%-nyi, hűséges lányt csalják meg a 90%-ban benne lévő ringyóval. és ugyanígy a lányok is.

19L

2012. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mert hol lehet olyan csajt találni aki a 10%ban van?

Konnyu a pasikat hibáztatni ;)

2012. júl. 17. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!