Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyanveletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyanveletek, hogy a legjobb barátnőtök elszerette előletek a pasitokat, hogyan beszéltétek meg ezt a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Arra a beszélgetésre vagyok kivi, hogy mit mondttok neki, vagy ő hogyan magyarázkodott, az nem érdekel ha egtéptétek vagy leku***ztátok, engem az érdekel, hogyan lehet ezt tisztességesen, emberien megbeszélni, és utána mi történik köztetek? Csak akkor írjatok, ha történt veletek ilyen.
2012. márc. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt, én voltam a ribi :(...Tudtam hogy legjobb barátnőmnek van pasija, de még nem mutatta be nekem és a nevét se árulta el, még várt vele hogy ő is jobban megismerje előbb...közben én meg találkoztam egy pasival, pár nap múlva szexre is sor került, csak aztán később kiderült hogy ő barátnőm pasija...vagyis ezután már csak expasi! én tényleg nem tudtam! Egy darabig nem hitt nekem barátnőm, de aztán most már újra legjobb barátnők vagyunk...inkább a pasit hibáztattuk (mindketten, mert nekem is épp olyan rosszul esett)...

19L

2012. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
igen volt! egyfolytában tette magát neki és nagyon sokszor velünk volt fölöslegesen és akkor engem sosem hagyott érvényesülni! kiment hozzá a buszmegbe mikor én nem találkoztam vele! már az anyja is szólt neki hogy mi köze van az én barátomhoz... aztán végül beleszeretett a fiúm! szakítottunk. én átmentem a barátnőmhöz hogy örökre megszakítom vele a barátságot, de az volt a szerencséje hogy nagyon szerettem ! azt hosszas beszélgetés után abba maradtunk ha még egyszer csak félreérthetően is viszonyul egy barátomhoz is örökre vége a barátságunknak szóval hogy tudja hol a határ és tartsa meg a 3 lépés távolságot ! nyilván megértette ! fél év szenvedés után már túl is voltam a srácon és a srác is a barátnőmön... aki mondanom se kell hogy az eset után 2 nappal összejött egy másik gyerekkel... na mindegy ő már csak ilyen :D
2012. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi hárman voltunk legjobb barátnők, az egyikünk mondta hogy tetszik neki nagyon ez a srác, aztán egy síros vallomásban a 2. lány is bevallotta, hogy neki is. Nekem is tetszett, de úgy gondoltam hogy nem ér annyit, hogy beszálljak ebbe. elég ha köztük békét tudok tartani. Aztán kiderült, hogy a srácnak én tetszek. Nem kezdtem semmit a dologgal, mert senkit nem akartam megbántani. Később egy kirándulás alkalmával mikor már eltelt egy kis idő, összejöttünk. Az egyik barátnőmet már nem zavarta, a másik meg nem vallotta be, hogy zavara és eltávolodott tőlünk. Onnantól már csak ketten voltunk barátnők.


21L

2012. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uccsó előtti, s a nagy beszélgetés hogy zajlott?
2012. márc. 3. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok : hát úgy hogy mondtam neki hogy beszélni akarok vele! átmentem hozzá ! ő már tudta jól hogy miről lesz szó! azt mondta hogy ő nem tehet róla meg ő csak barátkozott vele stb... és mikor mindketten elmondtuk hogy mi történt elmondta ő is az álláspontját én is ! állítólag nem ez akart de szerintem benne volt a bizonyítási vágy hogy akkor is jobb vagyok nálad! mondtam neki hogy gratulálok jobb nálam ... most örül azt mondta hogy nem ezt akart és nagyon bántja hogy megbántott... és a végén beszéltük meg azt hogy még egyszer el ne kezdjen "barátkozni " egy fiúmmal se! szóval hogy tartsa meg a távolságot! aztán megfogadtuk egymásnak hogy innentől kezdve teljes mértékben tiszteletben tartjuk a másik efféle dolgatit mert még egy ilyet már nem bírna ki a barátságunk! nem kaptuk fel a vizet ! én meghallgattam őt! és elmondtam neki hogy ez meg ez a reakciója miért volt rossz számomra ! azt mondta hogy nem így gondolta de hogy felnyitottam a szemét és most már tisztábban látja a dolgokat!
2012. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam, akit el lehet vinni, azt vigyék, de gyorsan. Nem három gyerekkel szeretnék később egyedül maradni.

A barátságunk nagyon megromlott, de nem akkor, hanem később. Amikor férjhez ment, és a fiú családjának, aki az én családom ősrégi barátai voltak, elkezdett engem ok nélkül szidni, hogy bebizonyítsa, hogy ő mennyivel jobb nálam.

Ma már nem is keressük egymást.

2016. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!