Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Love-zsetonra/utalványra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love-zsetonra/utalványra szeretnék tippeket. Tudnátok ebben segíteni? ;)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szupi ötletet találtam, aminek a lényege, hogy a zsetonra/utalványra olyasmiket írhatsz rá, amiknek a párod örülne. Már kitaláltam pár dolgot, de elakadtam. Ti minek örülnétek?

2012. júl. 17. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mosogass el zsetonnak nagyon örülnék :D

De lehet még: masszírozz meg, kötözz ki és kényeztess, főzz nekem stb stb

2012. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feliratok: szeretgess meg zseton, masszírozz meg zseton, főzz nekem zseton, ölelj meg zseton, fürdess meg zseton, tégy madadévá zseton, reggelit az ágyamba kérem zseton, csókolj meg zseton, bónusz
2012. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Juuj, kösziii~~

Mindig én mosogatok (szinte) Úgyhogy ezt amúgy is megkapja, huhúú viszont írom fel a többit, mert tetszenek ;) tégy magadévá... tetszik, csak a lány én vagyok, hogy írjam fel úgy hogy neki szóljon (vagyishogy nekem értitek =/)

2012. júl. 17. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maradhat a tégy magadévá, mert ugye a játék úgy megy, hogy ha te odaadod neki a tégy magadévá zsetont, akkor azt a zsetont fogod később visszakapni tőle. :) És mindenképp készíts bónusz zsetont, mert az bármi lehet :D
2012. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És most jut eszembe, hogy ha nem akarsz annyit készíteni, csinálhatsz kétoldalas zsetonokat, és más-más lehet a két oldalon. :)
2012. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen!! A bónusz az nagyon tetszik!!

Valami szép papírt akarok majd venni hozzá, plusz az egészet különlegesre akarom megcsinálni, de még van időm, gyűjtöm az ötleteket :D

És ezeket is köszii!!

2012. júl. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!