Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másnak is van "B" verziójú...

Másnak is van "B" verziójú kafatériája? Most jelentette be a cég, hogy van lehetőség "ugyan olyan" étkezési utalványra mint tavaly (dejavou-vagy mi :D ) csak nem kapjuk meg mindet csak a kb.86,5 százalékát.

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is most kaptuk meg a listat, hogy mit lehet valasztani. Az Erzsebet 30,94%-os adoval terhelt, max 5000 Ft/ho osszegben lehet kerni, es nagyon korlatozott az elfogadasa (azok szamara, akik boltban, alapanyagokra akarjak kolteni). A regifajta utalvanyoknak 51,17% az adovonzata, 5-10-15ezres egysegekben lehet kikerni. Nekunk 360 e. a keret, elkezdtem szamolgatni. Ha kikerem kp-ban, 187 kerul a kezembe (ha jol szamoltam). Ha kikernem az egeszet hagyomanyos utalvanyban, akkor 50e-el tobb maradna eves szinten - ez persze nem mukodik, mert havi 19845-re jonne ki, ami ugyebar nem valaszthato. 275e jut tenylegesen hozzam, ha Erzsebetben, SZEP kartyara stb kerem, tehat 90-el tobb, mintha kp-ban kernem. Szerintem megeri sakkozni, es mivel voltak oly kedvesek a "megeri kategoriat" is 31% adoval sulytani, egyaltalan nem riadtam vissza, hogy a regifajta kajajegyet is kerjem. Igaz, igy buktam 40 rongyot, de meg tudom venni tovabbra is azokat a dolgokat, amiket a magyar uzletlancoknal lenyegesen dragabban adnak, viszont a havi nagybevasarlasnal mindenkeppen meg kell venni oket. Szep dolog a nemzeti ontudat, de nekem erre nincs keret, mint ahogy arra sincs, hogy elmenjek nyaralni SZEP-kartyaval. Remelem adtam valami tampontot.
2012. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!