Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnat tudom, hogy érdeklek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnat tudom, hogy érdeklek valakit?

Figyelt kérdés
Honnat tudom észvenni azokat a jeleket , hogy érdeklek valakit ha csak az utcán jön szenben , vagy valahol találkozunk . Nem a elsősorban a társalgás folyamán leadott jelekre hanem arra gondolok , mikor még nem beszéltetek egy mással láttátok egymást ?

2012. júl. 21. 17:42
 1/3 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
konkrétan így utcán nem nagyon tudom...Buszon könnyebb ha következő találkozáskor is szemez veled akkor 50%-os esélyed van vagy az van hogy hú de ronda vagy vagy bejössz neki(ennek relatíve nagyobb az esélye mivel a legtöbb "ronda"pasira egyszer ránéznek azt annyi)
2012. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt szerintem érezni lehet max, nincs különösebb jel, csak hát nézz rá és nézz tükörbe és máris tudod a választ..)
2012. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben nez, nem tudja levenni rolad a szemet. Vagy ha amikor odapillantasz ep nezett, es elrantja a fejet. Esetleg ha batrabb az illeto, melyen a szemedbe nez. Te fiu vagy vagy lany? Tobbszor elofordult mar?
2012. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!