Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy próbálok barátkozni és azt veszem észre hogy konkrétan le sem szarnak, nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk. Jófej vagy? Humoros? Akikkel barátkozni próbálsz, hasonló karakterek, mint te? Hasonló a stílusotok, érdeklődési körötök?
2012. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lila nyuszi ***** válasza:
Leírnád bővebben a helyzetet?
2012. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nevetnek rajtam néha de azt nem értem magyarázok valamit tök normálisan és mintha nem is nekik beszélnék semmibe vesznek :/
2012. febr. 10. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:

De ezt miért a szerelem, szex kategóriába írtad? Lehet, hogy kicsit többet vársz tőlük? ;-)

Szóval, szerintem ezt mindenki érezheti időnként. Bosszantó, de ne tulajdonítsd nagy jelentőséget neki. Maradj nyugodt és laza és majd magától rendbejön.

2012. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vesznek semmibe, mikor beszélsz hozzájuk, akkor ordítsd el magad, mondjuk: hajrá repülő, kiesett a csupasz nő! Tuti rád figyelnek ezután! :) Egyébként velem is előfordult már ilyen, akkor szépen kioktatom a bunkót, hogy ha hozzá pofázok, illene odafigyelnie, utána meg nem mondok semmit, otthagyom. Parasztok az emberek!
2012. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat akit érdekel a mondanivalód. Gyökerekkel meg nem kell foglalkozni, van belőlük rengeteg.
2012. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!