Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy lányba, aki megalázott, és végig csalt... Nagyon haragszom rá, mert nem érdemeltem ezt ki!

Soha nem akarok még csak hallani se róla ami jelenlegi helyzetben épp ellenkezőleg történik! Mit kellene tennem?

21/F



2012. júl. 23. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele, ne keresd a társaságát. Ha Fb-n ismerős, akkor tiltsd a faladon az értesítéseit és bírd ki, hogy nem kattintgatsz a profiljára.

Pár hét és rendbe jössz.

2012. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor én ilyen szituban voltam pont így akartam elfelejteni ahogy most te is szeretnéd és hiddel így sokkal nehezebb. Azóta rájöttem, hogy elfelejteni csak úgy tudom, hogyha megismerem a rosszabbik oldalát amit eddig nem láttam. Így sokkal könnyebben eltudod felejteni mintha nem beszélsz vele és mivel még mindig szereted egyfolytában csak rá gondolnál.

Bár ha ragaszkodsz ahhoz, hogy így csináld akkor sok ismerkedj sok sok csajjal.


L/18

2012. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!