Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen, helyrehozható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, helyrehozható?

Figyelt kérdés
hát...együtt vagyok idestova 15 hónapja egy lánnyal.Távkapcsolat,nagyon szeretem majd kiköltöztek külföldre.Miatta kezdtem tanulni egy másik idegen nyelvet,és ha törik ha szakad maximum novemberben utána is mennék.utoljára márciusban találkoztunk.Igenám,de benyögte mult hét pénteken hogy nem tudja mit érez,szeretni akar,de nem érez szerelmet,csak erős barátságot,ugyanakkor pedig szerelmes szeretne ugyanugy lenni belém.augusztusba jön ide egy hétre szombaton,kedden pedig megyünk a balcsira..a táv okozta hidegülést helyre lehet hozni?együtt leszünk,lehet szerelmes?mert ő azt mondta az augusztusban nagyo nreménykedik,hogy szerelmes tud lenni,de fél hogy mi van ha nem...tanácstalan vagyok :/ mennyi esélyt láttok?mi legyen?hisz miatta jártam tanfolyamra,dobnék el mindent utána megyek...Köszi a válaszokat!

2012. júl. 24. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, hogy utána menj, akkor ne engedd el. Itt azzal van a baj, hogy nem vagytok együtt, csak nagyon ritkán. Ezt idővel egyre nehezebb megtartani, főleg, ha nem is látszik mikor jön az el, hogy végre együtt lehettek. Mindent tegyél meg a találkozáskor, úgy újra szerelmes legyen beléd, ez nem nehéz, ha egyszer már megtörtént, és még mindig van egy erős kapcsolat. Kezdődik az elhidegülés, de ezt fellehet pezsdíteni.
2012. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
épp ezért szeretnék küzdeni...sokszor táv miatt volt egy kisebb kisebb veszekedés,de nem nevezném olyan orbitális tányércsapkodásnak :) Ugye párszor találkoztunk,de mindenben hasonlitunk egyszerűen..megérzések,gondolatok,hobbik minden..ő pedig fél hogy miért nem érez pedig szeretne..ezért is kezdtem angol melett németet tanulni,mert tudtam ha nem megyek ki utána az egész véget érhet..most pedig ne mtudja mit érez..vagyis nem érzi szerelmet,és az augusztus az egyetlen mentsvára...hozzátartozik,hogy szomabton vagy vasárnap jönne jövö héten,addig együtt alszunk egy ágyban meg is kérdeztem,ő azt mondta hogy nyugodtan az se zavarja ha bujos vagyok,kedden pedig vasárnapig balaton..nagyon reménykedek,hogy ezek jó jelek...illetve nem szakitottunk,mert az augusztusba még reménykedik.. :/ ahogy én is...azért kérdezem Tőletek,van-e esély rá,mert az embernek elég fájdalmas tud az ilyen lenni,és ilyenkor ugy érzi elvan veszve minden,még saját maga is a nagyvilágban..olyan ember vagyok,aki törödne másikkal,megoldana mindent,hogy ne legyen semmi gond.. :/ reménykedek..
2012. júl. 24. 07:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne félj elmondani mind ezt neki is. :) Küzdj érte, áldozatok nélkül nincs győzelem. Elég régóta együtt vagytok, te mégis képes vagy hátrahagyni az életed érte. Ez nagyon szép, és nagyon ritka. Ő is látni fogja, hogy ilyet nem biztos, hogy még találni fog. Ne mássz majd a fejére azért, mert elijeszted, szimplán mutasd ki azt, ami benned van, és iránta érzel. Én annó csináltam egy kis meglepetésebéded a páromnak, gyertyát beraktam középre. Nagyon meglepődött rajta, és láttam a szemében azt, amiért csináltam. :) Én erre azóta esküszöm, bár avval számolni kell, hogy utána ezt meg kell csinálni időnként, különben megemlítődhet az ő részéről. "olyan jó volt, nem akarod még egyszer?" Ennek meg ki tud ellenállni?
2012. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szimpor ***** válasza:
Megírnád, hogy pontosan hányszor találkoztatok ebben a 15 hónapban?
2012. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Robi.88. ***** válasza:
Sztem keressel te is és o is olyan párt akivel talalkozni is tudtok, az ember társaslény, párkapcsolat meg nem távkapcsolat, a szuksegletekrol nem is beszelve...
2012. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minek keressen, ha szerelmes valakibe? Ha ilyen könnyedén lehetne dobálni az érzelmeket, akkor már megtörtént volna. Én igenis amondó vagyok, hogy mindent meg kell tenni a szerelemért, és itt van rá remény is. Inkább vagyok valakivel örökké, mint havonta cserélgessem a kapcsolataimat. A kiegyensúlyozott élethez az első szükséges.
2012. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Robi.88. ***** válasza:
Igen csak ennek valoszinu az lesz a vége h egy harmadik fog jonni a képbe...sztem nem éri meg ennyit szenvedni csak akkor ha pl biztos abban h ki tud koltozni kulfoldre a parjahoz aki már most bizonytalan...na most tudjuk h lányok milyenek, ez azt jelenti h ha lesz a kornyezeteben az a bizonyos 3. szemely akkor vége lesz a romancnak a masik meg pofara esik. Mégha szerelmes is az ember akkor is a realitasok talajan kell maradni vmilyen szinten, mert kapcsolatok jonnek mennek sokszor de a sajat életem megmarad nekem.
2012. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám azt, hogy megéri, ha nem menne utána, de mint írta, kimenne. Így már más a helyzet. Lehet bizonytalan a másik fél, de könyörgöm, 6 hónapig nem voltak együtt, és egyszeresem folyamatosan. Igen, ez nagyon is kihatással van egy kapcsolatra, de nem reménytelen. Ha valóban fennáll annak a lehetősége, hogy együtt lehetnek, akkor a helyzet változik, és megéri a fáradozást. Az eredményt lebegjen a szemed előtt, ne az oda vezető út. Ha az út nehézségeit nézed, sosem éred el a célodat.
2012. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Robi.88. ***** válasza:
Jó persze különböző emberek vagyunk, más más igényekkel, én az én véleményemet és elképzelésemet írtam le. Én általában megprobalom elkerulni h egyaltalan ilyen helyzetbe kerulhessek, persze vmikor nem lehet.
2012. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaaj, ti még nagyon gyerekek vagytok ehhez...
2012. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!