Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen számotokra az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra az ideális társ, és milyen NE. Legyen? Kort és nemet

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ami először fog valakiben az a tekintete és a mosolya. utána beszéd stílus(nem ez a tajparaszt "vazze" és társai.:D) Kinézetre nincsenek-Nekem legalább is- elvárások. ne legyen kövér.:D a kicsi pocak nem gáz csak ne legyen disznó torosra való.:D(bocs a kajás dologért éhes vagyok és lassan ebéd..:D)

Na ennyi összegezve: szép szem,jó illa,beszédstílus,kinézet(egy picit), meg lehessen veled beszélgetni bármiről,jó humor..

ami engem elüldöz ha valaki meg akarja mondani nekem mi a jó és mit szeressek..irányítani akar..ezt utálom..

ilyesmi..

2012. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tetszik külsőleg az egész összhatás, mondjuk 170 cm körüli, normális alkattal, hosszú, ápolt haj, szép szemek, orr, száj. Ezek mellett lehetőleg ne bulizzon, hanem értékelje a nyugisabb programokat, mint pl sétálás, kirándulás, film nézés. Legyen intelligens, érzelmes, őszinte, tudjon objektív lenni, és persze legyen hűséges is. Hirtelen ennyi, a többi majd kialakul.

21 éves hímnemű egyed.

2012. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyeljen rám ,lehessen vele beszélgetni bármiröl,legyen közös az érdeklödésünk,véleményük legtöbb dologban hasonló legyen,ne csak megszerezni,megtartani is tudjon, mindig igyekezzen éreztetni velem ,hogy tetszem neki,és akkor cserébe mindent megteszek,hogy igy is maradjon.Humor nagyon fontos,és,hogy megtudjuk egymást nevettetni.Aki hazudozik ,nem hüséges tipus,és nem lehet vele megbeszélni semmit,vagy agresszív az biztos nem ideális nekem.
2012. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Uwl ***** válasza:
Össze tudjunk csiszolódni, elfogadni a másikat s semelyikük se kényszerítse rá az akaratát a másikra.
2012. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belső: egy kis Törékeny lány aki jó indulatú kedves aranyos életvidám.Ne ez a pasi szédítő hazudgáló felfogású csaj

Külső:legyen ápolt és szép...nem kell hogy nagy legyen a melle, csak legyen olyan kis aranyos

14/F

2012. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!