Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak szivató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak szivatózik velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sokat csetelek egy sráccal aki egyébként nagyon jófej,vicces, stb... Már többször írt arra utaló jeleket hogy tetszem neki.. Sőt le is írta hogy Tetszem neki meg minden.. De MINDEN eset után visszavonja, vagy írja hogy: "vicc"..

Na szerintetek most mivan??? Tetszem neki? Vagy csak szivatózik?



2012. júl. 24. 21:51
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
gyáva! nem szívatózik hanem nem akarja h azt hidd h milyen érzékeny kis cukorfalat is ő.
2012. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
csak szimplán hülye... am igen tetszel neki csk nagyon bevan tőled sz*rva
2012. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de nemértem.. miért csinálja ezt??! :(
2012. júl. 24. 21:55
 4/16 anonim ***** válasza:

Aljatok meg emberek kicsit! :D

Lehet hogy ugy van ahogy mondjatok. Lehet hogy szerelmes bele vagy tetszik neki a kerdezo, de az is lehet, hogy nem gyava a fiu csak epp egy ontelt se*gfej, aki igy szivatja a lanyokat. Ennyi infobol azert nem gondoljatok komolyan, hogy megmondjatok a haja szinet is?

2012. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szivatózni a Wartburggal szoktak xD
2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ASOT ***** válasza:
de! :)
2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
most akkor mivan? mert azt vettem észre hogy mostanában egyre többször van online és mindig rámír.. és utal arra hogy szép vagyok meg "jó csaj" de bizonytalan vagyok..
2012. júl. 24. 22:02
 8/16 ASOT ***** válasza:

akkor légy nagy lány! kérdezd meg tőle hogy akkor mit is akar! hogy szórakozol vagy tényleg tetszem vagy nem?? döntsd el mit akarsz és ne szórakozz!


légy határozott és ne egy 14 éves hihihi

2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ASOT :

öm az a helyzet hogy 14 vagyok. most akkor? ötlet?

2012. júl. 24. 22:07
 10/16 ASOT ***** válasza:

hoppá...


akkor már mindent értek! fiatal a srác is ne is várj tőle többet.

de attól még lehetsz nagy lány és megkérdezheted...persze kétlem h értelmes választ fog adni..

2012. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!