Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszem a fiúknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem a fiúknak? Mit csinálok rosszul? 16L

Figyelt kérdés
Az tény és való,hogy az emberi hülyeséget nem tudom minden esetben szó nélkül hagyni.Fiúk,nem tudtok lenyelni egy-egy cinikus(már-már szarkasztikus) megjegyzést?Ennyire zavaró,hogyha kritikát is kell hallgatnotok nem csak megjátszott nevetéseket?Másik problémám,hogy nem tudok egyből nyitani idegenek felé.Hogyan küzdhetném ezt le?
2012. júl. 20. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetlen dolgot csinálsz rosszul: túlságosan idegesíted magad a véleményük miatt. Sok lány olyasmi, mint te, mégis bejön nekik!


Ne problémázz rajta, legyél lazább. :)

2012. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TOMAtm ***** válasza:
100%
tölts fel egy képet,abból megmondom h milyen korosztály az aki nyitni fog feléd.lehet csak rossz helyen keresgélsz,a korodbeli fiúk 3szor szendébbek mint a lányok,a nagy pofájuk ellenére.nem biztos h bejön nekik egy olyan csaj aki megmondja a frankót.
2012. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
22%

1. légy kicsit butább mert már nem vagy szimpatikus ezekkel a szakszavakkal...

2. várj még 2 évet és pár feles után talán összejön valami vagy nem

2012. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Lehet,hogy igazad van,de már nagyon unom,hogy kiéhezett idős pasik nézegetnek és a velem egykoruak a buta kis libákra gerjednek.
2012. júl. 20. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, tartom amit írtam: csak legyél lazább egy kicsit. Szerintem értelmes vagy, ebből sem kell visszább venni. A tutit is megmondhatod, mert a fiúk nagy része sajnos nem a rendes lányokra bukik, hanem azokra, akik picikét "kiosztják" őket.


Legfeljebb ne fejtsd ki nekik olyan piszok intelligens módon, ha már ők nem azon a szinten vannak. :)

2012. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"veled egykorúak buta kis libákra"... na most ok, de te se vagy épp vén asszony már ne is haragudj :D Az én szememben, a 16 éves se sokkal különb mint egy 14 éves. Majd rájössz még te erre. Amúgy meg hogy érdemben is hozzászóljak, kakild le őket, lánynak lenni, még mindig könnyebb, mintha fiúként hajtanak el.
2012. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok kiállhatatlan lenni,csak nem tudom magam beleilleszteni a kirakatbábu szerepébe.Egyébként nem szoktam igy beszélni a mindennapokban,csak most próbáltam keveésbé alpári módon fogalmazni mint mások.:D
2012. júl. 20. 20:52
 8/13 Hole Hunter ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok most talán nem annyira vonzóak a korosztályodban...pár év múlva viszont ez pont fordítva lesz igaz! Nincs borzalmasabb egy buta, üresfejű plázacicánál!

Relax kislány! Te vagy a nyerő!

Üdv. 44/VP

2012. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is cinikus vagyok,és nem bukom a kis libákra:D Biztos bírnálak 16/F
2012. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez jól esett,köszönöm.
2012. júl. 20. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!