Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyünk? csináltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyünk? csináltunk 1 hülyeséget meg bántuk! Tiszta lappal folytatnánk de

Figyelt kérdés

van egy kis problémám. Az egyik felét megtudom oldani de a másikat nem.

Ahozz, hogy nyugodtak legyünk el kell fogadni amik történtek. Az összes hibát bárki is tette. Barátnőm,ha nagykorú lesz össze szeretnénk költözni,ehhez sajnos mi ketten kevesek vagyunk. Édes anyám eddig akár mi történt de mellettünk állt de a legutolsó balhénál ellenünk fordult..

páromért lejöttek a szülei és az anyja konkrétan azt vágta a fejemhez,hogy verem a lányát és barátnőm pedig nem védett meg! Azóta édesanyám nagyon ellenséges,ki mondja,hogy nem akarja,hogy mi együtt legyünk. Ha én elfogadom ezekt és megbocsájtom,magamnak barátnőmnek és ő is akkor is ott lesz anyukám. Mit tehetek,ilyenkor? Rajta kívül senkire nem számolhatunk mi "fiatalok" és most ellenünk fordult. Nem mondom,hogy nincs igaza de én szeretem barátnőmet de ha ő nem engedi,hogy majd oda költözzön akkor hiába.. nem tudom mit tehetnénk [:(] én és párom,hogy megoldjuk ezt. 18F 16 L



2012. júl. 25. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
megütötted a lányt?
2012. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég korai, hogy ezen agyaltok, hogy összeköltözés ...

A szüleitek, csak féltenek titeket és jót akarnak nektek!

Attól, hogy lázadtok és folyamatosan ellenük fordultok, nem fogtok elérni semmit!

Amíg ő betölti a 18-at, bármi megtörténhet ...!

19/L

2012. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lázadunk. Csak együtt akarunk lenni végre. Az édesanyja páromnak rasszista meg rá jött,hogy barátnőm azt szereti,ha erőszakos vagyok vele az ágyban és ez miatt tilt! Eddig nem volt gond anyukám mellettünk állt. De ez az utolsó után már nem :S
2012. júl. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!