Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri oltári nagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri oltári nagy hülyeséget csinálni egy lányért, akibe bele vagyok zúgva?

Figyelt kérdés
Például olyat ami picit törvénybe ütközik.
2012. máj. 15. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mármint, ha csak nem az életét mented meg épp.... ha csak azért, hogy felfigyeljen rád, akkor semmiképpen.
2012. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Ha bejössz neki, akkor elég, ha mersz nyitni felé.

Ha nem, akkor meg lehozhatod a csillagokat az égről, akkor se fog rád indulni.


Nem elhanyagolható kérdés, hogy tetszel-e neki, kedvel-e, és bejön-e neki, ha valaki ilyen picit törvénybe ütköző, oltári nagy hülyeségeket csinál.

Pl. nekem esetem az oltári hülye pasi, de kinek a pap, kinek a paplan.

:)

2012. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem! csak kíváncsiságból. mire gondoltál?
2012. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit agyaltál ki? -.-
2012. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt a bizonyos dolgot ő mondta nekem, hogy az NAGYON bejönne neki, ha azt megcsinálná valaki. Am a kettőnk közötti kapcsolat eléggé bonyolult. Nem vagyok én már biztos semmiben.
2012. máj. 15. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
ne, kérlek ne, csak kihasznál, bízz bennem, amúgy barátok vagytok de többet érzel? mert akkor SEMMIKÉPPEN SEM, csak barátok lesztek, még ha megmászod a himaláját 1 szál törölközőben akkor is, na jó nagyon ritkán van hogy nem így van de hidd el akkor sem éri meg
2012. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen barátok vagyunk. igen én többet érzek, már az eleje óta. tényleg nem éri meg mi? csak ezt valahogy hajlamos vagyok elfelejteni...
2012. máj. 15. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:
ne legyél idióta kérlek...csak hülyít hogy szórakozzon egy jót... ne vegyél már ilyen csajokat komolyan! ne hogy megcsinálj bármit is! illetve ha kér valamit akkor te is találj ki egy feladatot amit meg kell tennie
2012. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ezt nem is igazán kérte, meg nem is igazán tőlem. csak úgy megemlítette. semmi esély rá, hogy minden jól alakul? na, na?
2012. máj. 15. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:
semmi esély szóval verd ki a fejedből
2012. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!