Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba aki az osztálytársam, van esélyem?

Figyelt kérdés
Én 13 ő 14 éves és állandóan egy lánnyal lóg ő azt állítja hogy csak haverok de a lány tuti szerelmes belé (mellesleg a lány olyan mint egy k__va tényleg és nem csak az én véleményem szerint, az összes barátnőm szerint is pedig a barátnőim nem tudják, hogy én szerelmes vagyok belé).Azért a fiúval köztünk néha meg van a szemkontaktus.Lehet nála esélyem?

2012. júl. 26. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak minden más lány akire haragszanak az ku rva ennyi erővel ő neki is ugyan annyi joga van téged leku rvázni mint ahogy neked őt !
2012. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AatttilaA válasza:
Szerintem próbálj a fiúval beszélgettni és többet vele lenni hogy ő is lássa h érdekled. Aztán el is mehettek a városba mászkálni vagy ilyesmi vagy barátokkal eggyüt vagy csak kettesbe aztán majd kiderül h bejössze neki vagy ez idő alat vagy ezek után. Ha tényleg teccik kitartás és ne féltékenykedj mert azt senki nem birja el viselni. Én majdnem összejöttem egy osztállyal felettem álló lánnyal (amikor ez volt én 9. es voltam ő meg 10. es ) és azzal rontotam el h féltékenykedtem pedig majdnem jártunk :/ szoval ha van lány barátja akkor ne féltékenykedj mert annak te iszod meg a levét. remélem segítettem :)
2012. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első tanácsom, hogy ne ítélj el mást, ha nem ismered. Ne titulálj senkit k_rvának, ha nem ismered a szú valódii jelentését. Kettő a féltékenység nem vezet sehova. Csak azért mondasz ilyet a lányról, mert a lány mer kezdeményezni, te pedig túl félénk vagy ahhoz. Ezért őt hibáztatod. Ha szereted a srácot, akkor közeledj felé, és próbáld érzékeltetni vele, hogy vonzódsz hozzá. Találkozzatok, és ha neki is szimpatikus vagy, akkor hajrá. De soha ne mást hibáztass, mert te nem mertél lépni. sok sikert. Ha van kérdésed, írj priviben.
2012. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolónak igaza van, ráadásul fiatalok vagytok. próbálj beszélni, elvégre beszélgetni nem bűn, és semmi ciki nincs abban. veszteni valód pedig nincs. ha megpróbálod ki tudja mi lehet belőle, ha meg se próbálod ki tudja mi lehetett volna belőle... csak ügyesen :)
2012. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat meg is fogom fogadni őket.Nem mondom, hogy nem vagyok féltékeny, de amúgy én nem azért neveztem k__ának mert azzal a fiúval van hanem... mondok egy példát ő is 14 éves és 20 centis magassarkúkba jár szóval azért valljuk be ez még nem való ilyen korban ilyenekben járni legalább is szerintem.
2012. júl. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!