Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rájöttem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rájöttem hogy szerelmes belém az egyik osztálytársam.

Figyelt kérdés
15/F vagyok..rájöttem hogy a mostani osztályombol(középsuli elsőosztály) egy láynbelémvan zúgva..nekemis tetszik meg minden..mondhatni kölcsönösen érzek iránta..de nemtudom mitévő legyek mert nemszeretnék osztálytársal járni..de az érzéseim nemtudom eltitkolni..ő próbálja de ezalatt az 1hónap alatt simán rájöttem..véleményeket kérnék ki mit tenne a helyembe vagy ilyesmi..?
2011. okt. 2. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a legtöbb pár az osztályon belül alakult ki.
2011. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Valaki174 válasza:
75%
L Tapasztalatból tudom, hogy nem érdemes osztálytárssal járni. Több, mint két hete szakítottunk, és azóta amikor meglátom, fura érzésem támad. Szóval, HA nagyon szereted, ő a nagy Ő, akkor viszonozd, viszont, ha nem ő életed szerelme, akkor hagyjad.
2011. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, nem akadály az osztály. Én is jártam osztálytársammal (most már csak volt osztálytárs de még mindig együtt vagyunk 2 év után is), és voltak olyan osztálytársaink, akik szintén együtt voltak. Nincs ebbe nagy dolog. Beszélj vele Facebook-on vagy valahogy.
2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 DiMalto ***** válasza:
mért mástol várod a választ? ha van kedved és tényleg bejön a csaj akkor csináld!!ennyi!! én ilyen idösen el puha p.csösködtem egy ilyen szitut,azota is mindig eszembe jut,mi lett volna ha........
2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen sok párkapcsolatrol tudok énis osztályon belül..
2011. okt. 2. 21:19
 6/17 A kérdező kommentje:
21:19 nem életem szerelme..tetszik..de bennem van azhogy ha nemjön össze milyen lesz még minimum 4éven keresztül majdnem midnen nap uyganabba az osztályba bejárni..és egymás szemébe nézni
2011. okt. 2. 21:20
 7/17 Valaki174 válasza:
75%
Nekem 6 évig kell a szemébe néznem, szóval neked jobb a helyzeted. Ha tetszik neked, akkor járjatok!
2011. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
21:19/3 nemmástol várom a választ.. csak segítséget kérnék ki mit gondol erröl.. meg nyilvánosan nemmondta el hogy mitérez..depl ha mással vagyok akkor féltékenykedik és 1hónapja ismerjük egymást ezért nemértettem de utána jártam a dolognak és nagyonuygnézki hogy szerelmes belém..
2011. okt. 2. 21:23
 9/17 A kérdező kommentje:
21:23 várok még egy kicsit és eldől hogy hogyan tovább..csak félek a kudarctol meg attol hoyg egy hónap után hoygfog ránk nézni az osztály...
2011. okt. 2. 21:25
 10/17 DiMalto ***** válasza:
mondjuk,ha már most azon pörögsz h mi lesz akkor ha vége lesz,akkor tényleg nem érdemes belevágni!!! ha mindenki ilyeneken gondolkodna kihalnánk mint a dinók
2011. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!