Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti elhinnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elhinnétek, ha ilyet kapnátok?

Figyelt kérdés
Ha kapnátok egy névtelen levelet, amiben az írója arra célozgatna, hogy a párotok/barátotok rajtatok kívül más lányokkal is jár, hogy egy utolsó gazember, aki csak hazudik, becsap és megcsal titeket. Elgondolkodnátok, hogy "nem zörög a haraszt", vagy élből az jutna eszetekbe, hogy valaki simán szemétkedik? Mire gondolnátok először?

2012. júl. 28. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel név nélkül kaptam, nekem inkább csak szarkavarásnak tűnne, de azért utána járnék a páromnak.
2012. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tehát a gyanút azért elültetné a szívedben, ha jól értem?
2012. júl. 28. 14:51
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Első körben arra lennék kíváncsi ki ez a görény! Utána jöhet a csekk
2012. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És ha nem görény, hanem csak jót akar, mert kedvel titeket, és sajnál? Sosem lehet tudni. Vagy én vagyok ilyen naív, hogy ez is eszembe jut?
2012. júl. 28. 14:53
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Rúgd ki a pi*ába! Annyi rendes egyedülálló pasi van akik nem balhésak...
2012. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
arra gondolnék hogy valami féltékeny csitri be akar mesélni valamit amit ő talált ki,hogy szakítás legyen a vége..:D
2012. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
meg ha tényleg igazat mondana és még bizonyítani is tudná akkor nem névtelenül írna..
2012. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5-ös, és ha kimagyarázza, mert ahhoz nagyon ért?
2012. júl. 28. 14:54
 9/27 A kérdező kommentje:
6-os, tehát akkor túllépnél rajta és ugyanúgy tudnád szeretni, még akkor is, ha esetleg van valóságalapja?
2012. júl. 28. 14:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Ezekkel a levelekkel mindig csak baj van. nálunk is volt hasonló, sőt egy kis része igaz is volt. Túlléptünk rajta azóta is boldogok vagyunk. Kell egy (lehet nem túl kellemes) beszélgetés róla, de nem éri meg utána is idegeskedni rajta
2012. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!