Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti szóvátennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szóvátennétek, rosszul esne ha a barátotoktól nem kapnátok virágot hónapfordulóra, évfordulóra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

utálom a virágot, nekem az esne rosszul, ha azt kapnék, amúgy az évfordulókat sem tartom számon, nem is ünneplem


21/L

2012. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
attól függ hányadik,és hogy milyen feledékeny a barátod,de amúgy szólnék neki
2012. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 guilelessgirl17 ***** válasza:
71%

említsd meg neki de csak finoman,nehogy sértődés legyen a vége.


Sajnos és is túlzásba vittem ezt a fajta "hónapmegünneplés" dolgot.És nem jó dolog veszekedni a barátoddal ilyen apró dolgon. : ) Közöld vele érzéssel,úgy hogy ne bántsd meg.

2012. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szokta elfelejteni, mindig megemlíti, de ennyi...
2012. jún. 10. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
hónapfordulóXD.. ez elég gagyi sztem, csak gimibe szokás napfrodulót, hétfordulót és minden szart megünnepelni. Az évforduló azért az már más, bár nekünk nincs is időpontja, mert nem tudjuk mikor jöttünk össze, ezért meg szoktuk beszélni h mikor legyen.. Ha megbeszélés után elfelejtené, nem esne jól, de megérteném mert nem tudja megjegyezni a dátumokat:D
2012. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség minden hónapban ünnepelgetni. Én csak az első randinkon és a szülinapomon kaptam tőle virágot. Valószínű az első évfordulónkon is kapok egyet, de ha nem, az sem izgat, nem ettől függ a kapcsolatunk és nem ezért szeretem. 25N
2012. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sosem vártam el, h kapjak vmit, bár jól esett volna néha. De: Te veszel neki vmit minden hónapban? Ha nem, akkor miért várod el? Csak mert Te vagy a lány? A hónapfordulót az elején max egy szexszel, összebújással v ilyesmivel megünnepeltük, később csak szóvá tettük, h na, ma vagyunk X. hónaposak, most már meg is feledkezünk róla, sose tudom, h hányadika van :D Az évforduló ünnepléséig se jutottunk el már 3 éve, mert mindig majdnem akkor van karácsony, és a nagy sürgés-forgásban elmarad, de majd egyszer! :) De ez engem nem is bánt kicsit se. Minden nap szép VELE!:)
2012. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem ne adjon virágot :'D amúgy minden hónapot megünnepelni hülyeség, max akkor várok el valamit, ha mondjuk megbeszéljük, hogy a fél évet / 1 évet stb. megünnepeljük és akkor mindketten adnánk valamit
2012. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy esne rosszul.Egyáltalán nem foglalkozom az ilyen dolgokkal.
2012. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hónapforduló...xD Erre inkább nem írok semmit :D Évfordulóra sem kaptam semmit, én sem vettem semmit, azzal "ünnepeltük" meg, hogy közösen csináltunk valamit (nem azt amit minden más napon is..) Ennyi :D 24/L
2012. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!