Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rá írjak facebook-on?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak facebook-on?

Figyelt kérdés
egy lány tetszik, és egyszer kavartunk, majd azt mondta, hogy csak barátok legyünk, de másnap olyanokat írt, mintha mégiis akarna tőlem valamit... aztán elmentünk strandra, és ott valamitörtént, de nem tudom, hogy mi, és törölt fb-ről(az egy randiféleség volt)... most, 3 hét után bejelölt fb-n, és egy barátnője szerint, valamikor megbeszéli velem... rámírt, és mondta, hogy ne faggassam(valószínűleg ő is hülyeségnek találja az okot, amiért törölt)... aztán naponta ráírok, hogy nem haragszok, akkor béküljünk stb, de eddig nem írt vissza egyszer sem, tudom, hogy rejti magát előlem... most, frissítette a családiállapotát, miszerint kapcsolatban van, és most látom online(vagy nem rejtve) először, 3 nap után... mit tegyek? ráírjak? miért csinálja? lehet, hogy csak kiakarja deríteni, hogy szeretem-e? vagy lehet, hogy tisztázni akarja, hogy ő jár valakivel, és nem érdeklem? 17/f

2012. júl. 31. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, ne írj rá, rossz döntés
2012. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj már neki! 17 vagy találsz mást...bezzeg nekem egyszer írnak eljátsszák a hattyú halálát hogy így szeretnek meg úgy aztán többet az életben nem írnak...
2012. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne írj, te már próbálkoztál eleget, most ő jön.
2012. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy akar feltűnni, féltékennyé tenni, hogy kiírja kapcsolatban van az öreg hiba. Fuss amíg tudsz. Az ilyen nő szokott műhisztit csinálni későbbiekben, hogy megkapja amit akar.

Amúgy ha komolyan akarna tőled valamit nem kerülné a társaságod. A minimum hogy válaszolna a levelidre.

Az is lehet, hogy talonba tett ha nincs ló jó a szamár is elgondolás miatt.

23N

2012. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tartom magam szamárnak, mert nemrég elég komolyan akart valami... egyébként osztálytársam, és szerintem fél, hogy osztályon belül valakivel... eléggé csapodár élete van, szóval "tapasztalt", de eléggé gyerekes...
2012. júl. 31. 22:38
 6/6 A kérdező kommentje:
mind1, ráírtam, eléggé idiótát csináltam magamból, de ha szakítanak(több, mint valószínű, hogy elég hamar) rástartolok... azt hallottam egy haveromtól, aki eléggé megbízható, hogy egy 14 éves gyerekkel azért feküdt le, mert eléggé pénzes... már nem is akarom megváltoztatni, se járni vele, csak lefeküdni vele... előbb-utóbb úgyis belemegy, csak gondolom parázik, hogy mit szólnak hozzá az osztálytársaink...
2012. aug. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!