Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lááányoook. Hogy írjak rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lááányoook. Hogy írjak rátok pl. facebook-on, ha nem is ismerlek de szívesen megismernélek, és jó "benyomást" akarok kelteni?

Figyelt kérdés
:D
2011. júl. 29. 02:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
bökj meg, aztán majd megjelöllek..:D
2011. júl. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és aztán?:)
2011. júl. 29. 02:11
 3/19 A kérdező kommentje:

mit mondjak először hogy ne legyek gáz?:D

am 20/F

2011. júl. 29. 02:12
 4/19 twinky ***** válasza:
Teccő gecó!
2011. júl. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Aki így akar ismerkedni, az alapból gáz.
2011. júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

várd meg, hátha ő rád ir, hogyha nem, akkor kérdezdmeg, hogy 'szia, ugye nem gond h bejelöltelek' ugyan.. nagyfiú vagy már, csak ki tudsz találni valamit:P lényeg, hogy szerintem ne legyél túl nyomulós, nem kell mindig azt lesni mikor jön fel, és már irni is rá, én pl. szeretem a lazább pasikat... :)

de ez mindenkinél más, én magamból indultam ki

2011. júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok máshogy "ismerkedni" és már vagy 2 éve nem volt barátnőm:(

és várhatom hogy rám írjon ha nem is ismer:)

2011. júl. 29. 02:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Elárulom, a lányok 70%-a rád szokott írni, hogy ki vagy és miért jelölted be.
2011. júl. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Légy őszinte (ezt nagyon sokra becsülik), Pörgős legyen a beszélgetés, különben azt hiszik, hogy debil vagy, aki írni is alig tud... Kérdezhetsz személyesebb dolgokat például kedvenc hobbija stb. aztán próbáld meg meghívni valahova.

Egy lánnyal úgy ismerkedtem meg a buszon, hogy teniszezni ment, aztán megkérdeztem, hogy nincs-e szüksége egy partnerre, hozzáteszem akkor teniszeztem kb. 3-asjára, eddig inkább csak ping-pongoztam. De elmentünk jól éreztük magunkat. Ja és ha azt kérdi, hogy "Csak nem randira hívsz?" akkor nyugodtan írd hogy igen/próbállak.

Üdv sok sikert! 17/F

2011. júl. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha egy fiú közösségi oldalon ír egy lánynak, akkor ír a többinek is. Velem már megesett, hogy írt egy srác ismerkedés céljából, szimpatikus is volt, aztán amikor barátnőmnek bemásoltam a levelét, akkor közölte, hogy éppen ugyanezt olvassa a saját üzenetei között. Olyanok is vannak szép számmal, akiknek már teljesen mindegy, az összes csajt bejelölik, aztán majd csak az egyik igent mond. Nyilván vannak kivételek, mint mindig. Ha az üzifalán nem azt látom, hogy 50 csaj lett az ismerőse az utóbbi napokban, akkor válaszolok.
2011. júl. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!