Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem érdeklem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérke92 kérdése:

Szerintetek nem érdeklem a srácot? (L/20) többi lennt

Figyelt kérdés
Szijasztok! Van egy srác akit egy buliban ismertem meg, és hát meg akart csókolni de én nem engedtem neki mivel van barátom lassan két éve. Viszont mivel annyira elutasító voltam vele (tényleg nagyon az voltam, és gondolom ez érdekelte bennem) bejelölt facebookon,és elkezdett irogatni nekem. Elkezdtünk bszélgetni és angyon szimpatikusnak tűnt, már csak azért is mert a barátom tanultság szempontjábol sajnos nem iylen szinten van, és ez nagyon megtetszett a srácba, hogy művelt kedves és vannak tervei. Megbeszéltem vele hogy találkozunk, ez meg is történt, sétáltunk bszélgettünk, de nem volt semmi, nem is hagytam volna,és semlegesen viselkedtem vele. Ezután megint összetalálkoztunk valahol véletlen, és megint megcsókolt volna de nem hagytam magam, ugyanazért a dologért.Közben a kapcsolatomba még mindig felleltem azokat a dolgokat amik zavarnak ( kilátástalan jövő, és hogy a páromnak nincsenek tervei meg kicsit a sok veszekedés stb) és igy ugy éreztem h jólenne vele beszélgetni, de nem akartam volna megcsalni a barátomat. Sokáig irtam a srácnak nagyon kedves volt, de kicst iylen túl kedves és a végén meg egyre kevesebbszer irt nekem, pedig az eljén mindig ő keresett. Rosszul érzem magam több szempintbol is. Főként mert ezzel becsapom a barátom, és részben azért is mert 3 találkozó ennyire megváltoztatott. Szerintetek velem van a probléma? Elmeséljem barátomnak? Vagy inkább hagyjam ezt a másikat,mert gáz amit csinálok? Ezután meg közzétettemvalamit amit likeolt, ami egy nagyon szép szerelmes szám, és titkon kicsit reméltem h igy felfigyel rá, és agyon durva véletlen volt. :( nem tudom mi van velem. Vélemények??

2012. aug. 7. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
rib@nc
2012. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az. Nem csinált semmit! Szerintem ha nagyon bejön ez az új srác, akkor legyél korrekt és hagyd ott a mostani barátod, úgy hogy beszélsz vele. Ha szereted, akkor meg hagyd az új srácot, és próbáljatok változtatni a dolgokon. 19/F
2012. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
MERT? semmi kapcsolatba se léptem a másik sráccal, csak beszélgettünk. Miért lennék az ?
2012. aug. 7. 00:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat! Igazábol elég bizonytalan vagyok, sokat változik az hogy mit érzek és így elég nehéz! Igazából a jövőnk aggaszt és próbálok várni hogy a barátom lép valamit, és nyugtatgatom magam hogy lesz valami. A másik srácban inkább a felfogása, meg az fogott meg hogy tervei vannak, amit mindig is akartam, de a barátomat nem bírnám otthogyni, mert nagyon szeretem de aztis tudom hogy az álláspontja szinte biztos hogy sose fog változni :(
2012. aug. 7. 00:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátod szeret téged....? Vagy csak megszokásból van veled..Bizonyítja a szeretetét..? megértő veled..?
2012. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont ezt kérdeztem tőle meg múlkor hogy nem lehet hogy csak megszokásból van velem? De eztmondta hogy hogy kérdezhetek ilyet, nagyon szeret, csak nem érzem néha hogy így lenne :( de elvileg minden szerelem elmúlik 2 év után akkor is ha minden rendben van egy kapcsolattal nem? Vagy ti hogy gondoljátok?
2012. aug. 7. 09:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként néha nem ért meg, de szerintem erről nem tehet. :(
2012. aug. 7. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!